reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie badalam.. nie wiem czy w ogole mam na to sily jeszcze tak szczerze mowiac… srednio w to wierze…
Mam dwie koleżanki które zachodzą w ciąże ale maja problem z jej donoszeniem. Zrobiły wyniki badań i wyszło ze coś nie gra w immunologii.
Są na początkowym etapie leczenia wiec nie wiem jak to się zakończy. Ale trzeba próbować ✊🏻
 
Oj mam 😅 chyba wszystko mi już dolega poza wymiotami ale mdłości męczą cały dzień 🤢 czuje się kiepsko ale dam radę dla mojego maleństwa 🥰
Dzisiaj wizyta i stres ogromny czy nadal wszystko jest ok 😑
A ty jak się czujesz?
No właśnie od początku czuje się jakbym w ogóle w ciąży nie była…
Chwile męczył mnie ból piersi, który od kilku dni minął. Dlatego jestem taka przerażona 😓

Zazdroszczę Ci ze masz dzisiaj wizytę… ja muszę czekać do poniedziałku.
Dobrze ze Mam prace bo inaczej bym dostała na głowę.

Daj znać po lekarzu!
Na pewno wszystko super ❤️
 
Tak to prawda , wykazałam się kompletnym brakiem taktu , aż samej wstyd mi to czytać . Macie racje , nie potrafię tego wytłumaczyć . Sama napewno bym nie chciała tego czytać . Bardzo jej współczuje i kibicuje na przyszłość .
Nie ma wytłumaczenia na moje zachowanie , poprostu 🫣przeczytałam te wiadomości i odrazu takie ukłucie w sercu , ze macie racje .
Przepraszam , ale pewnie w zaistniałej sytuacji nie będziecie mnie akceptować w tej grupie 😞Dziekuje za wszystkie porady , wszystkim naprawdę szczerze życzę powodzenia . Przepraszam 🫣
Nie świruj …😉
Czasem jednak warto postawić się tylko na czyimś miejscu i wyobrazić sobie jak i co wtedy się czuje …

Od kilku dni każda z dziewczyn pisała żeby się nie porównywała i nie doszukiwała 😉
Wiem ze strach i lęk swoje robi ale na niektóre rzeczy nie mamy kompletnie wpływu . Nie czytaj juz internetow - chcesz przywitać dziecko na świecie z siwymi włosami ? 😜
 
No właśnie od początku czuje się jakbym w ogóle w ciąży nie była…
Chwile męczył mnie ból piersi, który od kilku dni minął. Dlatego jestem taka przerażona 😓

Zazdroszczę Ci ze masz dzisiaj wizytę… ja muszę czekać do poniedziałku.
Dobrze ze Mam prace bo inaczej bym dostała na głowę.

Daj znać po lekarzu!
Na pewno wszystko super ❤️
Poniedziałek już niedługo będzie dobrze zobaczysz ❤️
A objawy czy ich brak o niczym nie świadczą każda inaczej przechodzi ciążę. Jedna będzie się męczyć a druga będzie czuła się świetnie. Myśl pozytywnie i staraj się nie stresować 😘
Dam znać po wizycie
 
reklama
Nie świruj …😉
Czasem jednak warto postawić się tylko na czyimś miejscu i wyobrazić sobie jak i co wtedy się czuje …

Od kilku dni każda z dziewczyn pisała żeby się nie porównywała i nie doszukiwała 😉
Wiem ze strach i lęk swoje robi ale na niektóre rzeczy nie mamy kompletnie wpływu . Nie czytaj juz internetow - chcesz przywitać dziecko na świecie z siwymi włosami ? 😜
Tak ale my ciagle się porównujemy i doszukujemy co która ma … tak juz pewnie jest , chociaż tez pewnie kwestia charakteru . Ja jestem z charakteru panikara , wiec pewnie tak zareagowałam i pewnie nie raz jeszcze . To prawda czasami lepiej nie czytać , a co ma być to i tak będzie 🫣
 
Do góry