reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem co się dzieje bo estradiol mam 2.5 tys a proga 40 ? 9000 ppmol/l :o nie wiem o co chodzi! 3 dni temu estradiol 1000 boję się Biorę estrofem 2x1 nic nie zwiększyłam, a nawet raz wyleciała mi w nocy prze przypadek :o
Ale ze skad Ci estrofem wyleciał ?
To nie jest lek doustny ? 🤔

Na spokojnie , takie wyniki najlepiej skonsultować z lekarzem . Szczerze mi nikt estradiolu nie kazał badać po transferze . Będzie dobrze ♥️ Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Ale ze skad Ci estrofem wyleciał ?
To nie jest lek doustny ? 🤔

Na spokojnie , takie wyniki najlepiej skonsultować z lekarzem . Szczerze mi nikt estradiolu nie kazał badać po transferze . Będzie dobrze ♥️ Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻
Ja mam w zaleceniach dopochwowy 2x1, od 1dc miałam aż do transferu 3x1, potem mi zmniejszyli na 2x1 bo mialam 1500 przy 3x1, a nie teraz 2500 :o
 
Beta 7.1 7dpt , jeszcze nie mam wyniku estradiolu i proga, ale od wczoraj wieczora zauważyłam że coś się może dziać, bolał mnie krzyż i dzisiaj ćmi podbrzusze, może pozna implantacja nie wiem albo jeszcze pół ovitrelle wychodzi sprzed tygodnia, ale mam nadzieję że nie , tak więc mam nadzieję że za 2 dni będzie wynik dwucyfrowy
Trzymam ✊ mocno!
 
Ja mam w zaleceniach dopochwowy 2x1, od 1dc miałam aż do transferu 3x1, potem mi zmniejszyli na 2x1 bo mialam 1500 przy 3x1, a nie teraz 2500 :o
Ale to jakiś inny estrofem ? Czy ten taki niebieski w okrągłym opakowaniu ?
Aż sprawdziłam ulotkę ale pisze ze doustnie i tak mi w sumie lekarz kazał a już się bałam ze nie w tą dziurę pchałam 🤦🏻‍♀️😂
 
reklama
Do góry