reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a ja po pierwszym nieudanym transferze z pierwszej procedury zwyczajnie boję się podejść do następnego z drugiej procedury. Naprawdę się boję. Paraliżuje mnie normalnie.
 
Dziewczyny a ja po pierwszym nieudanym transferze z pierwszej procedury zwyczajnie boję się podejść do następnego z drugiej procedury. Naprawdę się boję. Paraliżuje mnie normalnie.
nie bój się Kochana mi lekarz powiedział trochę brutalnie jak za pierwszym razem się nie udało że pierwszy raz to loteria bo nic nie wiadomo jak organizm zareaguje na to wszystko ❤️
 
reklama
nie bój się Kochana mi lekarz powiedział trochę brutalnie jak za pierwszym razem się nie udało że pierwszy raz to loteria bo nic nie wiadomo jak organizm zareaguje na to wszystko ❤️
Na mnie też w klinice wszyscy patrzą z pobłażliwym uśmiechem: "Aaa, bo pani pierwszy raz?". Jakby gwarantowane było, że musi być drugi i kolejne... :-(
 
Do góry