reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dziś miałam wizytę z malenstwem wszytko okej😀 11+1😀 zaczynam trochę luzować się że wszytkim.lekarsywa mam brać dalej do 12 tygodnia . 7.09mam prenatalne badania😀
Dziewczyny nie poddawajcie się 😀 dla każdej z Nas w końcu zaświeci słoneczko😀😀trzymam za wszytkie ogromne kciuki😘😘😘
Cudowne wiadomości, zdrówka dla Was ! Rośnijcie! ♡
 
Hey jestem nowa...a tak naprawę po bardzo długiej przerwie. Jestem po pierwszym transferze dziś 9 dzień. Większość pewnie przyjmuje leki ale czy jest ktoś kto miał transfer na cyklu naturalnym i potem lekarz stwierdził że tez nadal nic nie dajemy...denerwuje się czy na pewno wszystko ok
 
Hey jestem nowa...a tak naprawę po bardzo długiej przerwie. Jestem po pierwszym transferze dziś 9 dzień. Większość pewnie przyjmuje leki ale czy jest ktoś kto miał transfer na cyklu naturalnym i potem lekarz stwierdził że tez nadal nic nie dajemy...denerwuje się czy na pewno wszystko ok
jutro planujesz robić bete ?
 
reklama
Do góry