reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O Boziu i Ty chcesz kolejne bliźniaki ? Podziwiam…
A kiedy zrobiło się łatwiej?
Moje narazie latają jak petardy po kojcu. Zabierają sobie zabawki, tłuką się a mają rok. Jedna przesypia noce a druga co godzine się budzi😭
Jak mieli dwa lata, to łudziłam się, że już z górki. Niestety. Jest coraz ciekawiej, więc żeby to sił do reszty nie tracić - wróciliśmy. Oni się je nie lubią! Wszystko na złość. Ale jak któremu krzywda się dzieje... Uuu... Na początku września będą mieli 4 :D
 
p
🤷‍♀️ Na pewno mam w planie zrobić sikanca ... Jak wyjdzie pozytywny ( oby 🙏🙏🙏) to lecę jak na skrzydłach ,jak nie będzie to czekam do poniedziałku żeby zrobić dla kiniki i tyle 🤷‍♀️ A tak na serio to plan jest ogromny żeby jutro zrobić ...
Jenyy ♥️ Będę o was myśleć i trzymac kciuki 🔥 tez jutro lece z rana na badania z krwi ale nie takie cudowne jak Wy 🤪♥️
Z tymi muszę jeszcze kilka tygodni poczekać 🙃
Trzymam kciuki i czekamy na info ♥️

Oby sierpien okazał się dla Was łaskawszy ♥️♥️♥️♥️✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
Jak mieli dwa lata, to łudziłam się, że już z górki. Niestety. Jest coraz ciekawiej, więc żeby to sił do reszty nie tracić - wróciliśmy. Oni się je nie lubią! Wszystko na złość. Ale jak któremu krzywda się dzieje... Uuu... Na początku września będą mieli 4 :D
O Boziu! A ja mam w domu jeszcze wymagającego 6 latka. Może będzie lepiej później…teraz jak chodzą jest trochę lepiej, ale inne problemy. Bo chodzic po mieszkaniu chcą i upilnuj obie.
 
O Boziu i Ty chcesz kolejne bliźniaki ? Podziwiam…
A kiedy zrobiło się łatwiej?
Moje narazie latają jak petardy po kojcu. Zabierają sobie zabawki, tłuką się a mają rok. Jedna przesypia noce a druga co godzine się budzi😭
Postanowiliśmy z mężem że jak nie teraz to kiedy? Jak będę miała 40 lat? Wszystko zależy od tego jak sobie ustalisz plan działania, moje dzieci przesypiały całe noce od kiedy skończyły 6 miesięcy i już nie karmiłam ich w nocy, ostatnie karmienie było o 22. Teraz mają dokładnie 2 lata i 3 miesiące, są odsmoczkowane od 10 miesięcy, odpampersowane w dzień i w nocy. Za kilka dni idą do przedszkola. Ogólnie są samodzielne, ubierają się od pasa w dół razem ze skarpetami i butami także zdecydowaliśmy ze albo teraz albo wcale ale co z tego wyjdzie zależy od wizyty w klinice 🙂
 
Ale mój mąż miał zabiegi na jądra za dziecka + fsh ma wysokie co ponoć hamuje produkcję plemników...Szanse są minimalne, a mój mąż się zgodził na dawcę bo jeśli by nie znaleźli nic to chyba by się nie pozbierał. Ciężko było jak dowiedział się o azoospermi. Wybór zostawiłam dla niego i podjął. Ja mam syna z pierwszego związku , którego kocha nad życie i traktuje go jak swoje dziecko, więc dla nas ten dawca nie jest przeszkodą.
Mój mąż też miał operacje jak był mały- przepuklina pachwinowa. U nas wszystkie wyniki w normie, genetyka czysta.
Szczerze to ja bym wolała wiedzieć zresztą mój mąż też ☺️
No ale to jest wasza decyzja ;)
 
reklama
Kurcze to faktycznie trudna sprawa. Jakby trudna bo mało mi znany problem.
A jakim protokołem idziesz? Zawsze tym samym? Był przypadek dziewczyny 6 IVF i tez jak Ty. Zmiana protokołu pomogła dopiero. Na protokołach krótkich jest gorzej o dobre endo i częściej są plamienia. No, ale na krótkich są lepsze zarodki. Mi się nie sprawdziło. Ale może coś w tym jest?
Niech dziewczyny doradzą. Ja bym podeszła do krio na stymulowanym cyklu z zastrzykiem z HCG ( pregnyl itp) Gonapeptyl tez powoduje wyrzut LH tylko w niekontrolowany sposób. Kiedyś mysleli o zamianie gonapeptyl a churagon, pregnyl ale nie wyszło. Nie pamietam czemu.
Może ten gonapeptyl to dobry kierunek bo często wchodzi w double trigger…tak dywaguje.
Plamienia mialam na protokole krótkim, ma dlugim wszystkie komórki padły, wiec do transferu nie doszło. Teraz tez jestem na krótkim, mam nadzieję, ze ten decapaptyl pomoże.
 
Do góry