reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedyś to forum było prowadzone zupełnie inaczej , rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym . Rozmawialiśmy jak minął dzień i co kto ugotował na obiad. Robiliśmy wszystko aby nie mieć ciągle głowy zajętej leczeniem bo przecież człowiek może zwariować 🙈 często wysyłaliśmy zdjęcia co która upiekła itp. i była taka jedna osoba której się to nie podobało . Bo skoro forum jest o on vitro to mamy rozmawiać tylko i wyłącznie o nim ... I @Anittka właśnie zacytowała wypowiedz @Ananasowa93 do dziewczyny której się to nie podobało że istnieje życie poza on vitro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiedyś to forum było prowadzone zupełnie inaczej , rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym . Rozmawialiśmy jak minął dzień i co kto ugotował na obiad. Robiliśmy wszystko aby nie mieć ciągle głowy zajętej leczeniem bo przecież człowiek może zwariować 🙈 często wysyłaliśmy zdjęcia co która upiekła itp. i była taka jedna osoba której się to nie podobało . Bo skoro forum jest o on vitro to mamy rozmawiać tylko i wyłącznie o nim ... I @Anittka właśnie zacytowała wypowiedź @Ananasowa93 dziewczyny której się nie podobało to że istnieje życie poza on vitro
Ale chyba fajnie byłoby do czegoś takiego wrócić..? :-(

W każdym razie u mnie w ogóle się nie zanosi na okres, który miał przyjść dzisiaj, więc jeszcze sobie na wszystko poczekam :-(
 
Ale ten post był z 2020 roku😃a mamy 2022😁
Weszłam w niego i zaznajomiłam sie

Tutaj nikt nie wyrażał sie negatywnie w ostatnim czasie
Stad pytanie- o co chodzi ?
 
Kiedyś to forum było prowadzone zupełnie inaczej , rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym . Rozmawialiśmy jak minął dzień i co kto ugotował na obiad. Robiliśmy wszystko aby nie mieć ciągle głowy zajętej leczeniem bo przecież człowiek może zwariować 🙈 często wysyłaliśmy zdjęcia co która upiekła itp. i była taka jedna osoba której się to nie podobało . Bo skoro forum jest o on vitro to mamy rozmawiać tylko i wyłącznie o nim ... I @Anittka właśnie zacytowała wypowiedź @Ananasowa93 dziewczyny której się nie podobało to że istnieje życie poza on vitro
Hej wywołaliście mnie z lasu 😉😉 ale ja odpowiadałam jęczącej Marcie żeby spadała jak jej się nie podoba jak gadamy o o dupie i o zupie 🤡🤡 toż ja nigdy nie miałam nic przeciwko ❤️❤️
 
Kiedyś to forum było prowadzone zupełnie inaczej , rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym . Rozmawialiśmy jak minął dzień i co kto ugotował na obiad. Robiliśmy wszystko aby nie mieć ciągle głowy zajętej leczeniem bo przecież człowiek może zwariować 🙈 często wysyłaliśmy zdjęcia co która upiekła itp. i była taka jedna osoba której się to nie podobało . Bo skoro forum jest o on vitro to mamy rozmawiać tylko i wyłącznie o nim ... I @Anittka właśnie zacytowała wypowiedź @Ananasowa93 dziewczyny której się nie podobało to że istnieje życie poza on vitro
No tak mnie pomylić Kochana ?!?!?
Ja tu wchodzę raz na jakiś czas sprawdzić czy już popylasz z brzuszkiem bo czekam na Ciebie i Caro ❤️❤️ Pamietam o Was 😍
 
No tak mnie pomylić Kochana ?!?!?
Ja tu wchodzę raz na jakiś czas sprawdzić czy już popylasz z brzuszkiem bo czekam na Ciebie i Caro ❤️❤️ Pamietam o Was 😍
Źle napisałam 🤪 miało być że zacytowała twoja odpowiedz do dziewczyny której się to nie podobało . A nie że tobie się to nie podobało ❤️chodziło o to że ty jej dobrze napisałaś 🤪🙈 pamiętam jak by to było wczoraj jak wszystkie walczyłyśmy z nią bo jej się nic nie podobało
 
reklama
@Ananasowa93 poprawione 🤪 zapomniałam dopisać że to twoja wypowiedź Do dziewczyny której się to nie podobało 🙈 albo słownik mi zjadł to do 🤷‍♀️🤦‍♀️ w każdym bądź razie pamiętam jak walczylas jak lwica z nią 🤪❤️❤️
 
Do góry