reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zasada jest taka, że jak zarodek pieciodniowy to 6dpt beta hcg ma być dodatnia (najlepiej dwucyfrowa) , jeśli jest 0 to jeszcze masz około 10% że może coś z tego będzie. 8dpt już powinna być ładna, wysoka.
A powiedz mi kochana, czy jutro, czyli 8dpt mogę zrobic test ciążowy, czy jeszcze ma prawo nie wyjść ?
 
reklama
Dziewczyny a czy to jest normalne że leki dowcipne wypływają? Biorę cyclogest 400mgx2 i zawsze muszę mieć wkładkę. Nie ważne czy leżę czy siedzę to i tak wypływa.
 
A powiedz mi kochana, czy jutro, czyli 8dpt mogę zrobic test ciążowy, czy jeszcze ma prawo nie wyjść ?
robiłam tylko test sikany bo w nl nie zlecają bhcg i miałam pozytyw 8dpt robiłam sikance aż do pierwszego usg przynajmniej raz w tyg ten elektroniczny z clearblue. Pierwsze usg zaplanowane w 33dpt byłam w 26dpt z powodu krwotoku i był zarodek ale jeszcze bez akcji serca dopiero w 33dpt serce na usg.
 
robiłam tylko test sikany bo w nl nie zlecają bhcg i miałam pozytyw 8dpt robiłam sikance aż do pierwszego usg przynajmniej raz w tyg ten elektroniczny z clearblue. Pierwsze usg zaplanowane w 33dpt byłam w 26dpt z powodu krwotoku i był zarodek ale jeszcze bez akcji serca dopiero w 33dpt serce na usg.
Zrobiłam dzisiaj teścik i miałam pierwszy raz taką sytuację, że pojawiły się 2 kreski mocne grube , a ta druga się wchlonela po 2 min, pod kątem widać kreskę ale obawiam się, że to był raczej test felerny z pinka.... ja jestem wkurzona, bo po co sprawdzają betę 5dpt jeśli ma prawo jeszcze nie wyjść, naciąganie na pieniądze i niepotrzebny stres , bo ja się pogodziłam wtedy z porażka, a Pani dr powiedziała że trzeba leki dołożyć i jest jeszcze szansa ....
 
A powiedz mi kochana, czy jutro, czyli 8dpt mogę zrobic test ciążowy, czy jeszcze ma prawo nie wyjść ?
A kiedy idziesz na kolejną betę? Ja bym testów nie robiła, bo różnie to z testami bywa, a beta daje pewność. Szkoda, że przy tej weryfikacji 5 dpt w ogóle robi się betę,tylko się człowiek niepotrzebnie stresuje.
Edit. Doczytałam, że beta w czwartek. Ja bym nic już do czwartku nie robiła testów. Ewentualnie betę jutro jeśli się nie możesz doczekać. Myślę, że 8 dpt powinno już coś wyjść, bo to jak 13 dpo.
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj teścik i miałam pierwszy raz taką sytuację, że pojawiły się 2 kreski mocne grube , a ta druga się wchlonela po 2 min, pod kątem widać kreskę ale obawiam się, że to był raczej test felerny z pinka.... ja jestem wkurzona, bo po co sprawdzają betę 5dpt jeśli ma prawo jeszcze nie wyjść, naciąganie na pieniądze i niepotrzebny stres , bo ja się pogodziłam wtedy z porażka, a Pani dr powiedziała że trzeba leki dołożyć i jest jeszcze szansa ....
jeśli chodzi o pinki to tylko te strumieniowe ponoc są dobre. Kasetonowe ponoć właśnie reagują ze pojawia się 2 kreska i zanika. Ja robiłam tylko holenderskie testy z action te najtańsze i jeszcze z innej firmy a potem tylko te digital. Tak wyglądały moje pierwsze testy, te co są 4 na zdjęciu to 8 i 9dpt
 

Załączniki

  • IMG_1838.jpeg
    IMG_1838.jpeg
    119,5 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_1851.jpeg
    IMG_1851.jpeg
    62,1 KB · Wyświetleń: 67
Do góry