reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie!
Mam 36 lat. Już się tu kiedyś udzielałam podczas pierwszej procedury.
Tydzień temu (8.08) miałam transfer świeżego zarodka 5.1.1. To była moja 4 procedura z której uzyskaliśmy jeden tak dobry zarodek jak nigdy wcześniej. Drugi zarodek nie przetrwał.
Tak strasznie liczę na ten który jest we mnie 🥺 Czasem pobolewa/ćmi mnie lekko brzuch i nie wiem czy to dobry znak czy mój organizm odrzuca kropka 😔
 
Na początku prawie w ogóle nie rosły i były tylko 3, 2 dni przed punkcja było 6 pęcherzyków. Z czego udało się wydobyć 5 komórek w tym 4 niedojrzałe.
Mi z tej procedury pobrali 6 komórek. Z tego 2 niedojrzałe a 2 zdegenerowane, 2 zapłodniali i uzyskaliśmy najlepszej jakości zarodek.
Brałaś jakieś suplementy?
Bo ja tak: Ovarin, koenzym Q10 200mg, l karnityna, l arganina, wit. C, D, E, selen, magnez i cynk, kwasy omega (tabletki + 1 łyżka oleju lnianego na wieczór)
Ważna jest dieta jadłam dużo ryb (szprotki, śledzie, dorsze, pstrągi), orzechy, migdały i białko (polecam jogurty skyr). Poza tym 4 miesiące korzystałam z akupunktury.
Myślę że to wszystko miało wpływ na jakość zarodka. Pytanie czy będę w ciąży to się okaże za parę dni 😉
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Mam 36 lat. Już się tu kiedyś udzielałam podczas pierwszej procedury.
Tydzień temu (8.08) miałam transfer świeżego zarodka 5.1.1. To była moja 4 procedura z której uzyskaliśmy jeden tak dobry zarodek jak nigdy wcześniej. Drugi zarodek nie przetrwał.
Tak strasznie liczę na ten który jest we mnie 🥺 Czasem pobolewa/ćmi mnie lekko brzuch i nie wiem czy to dobry znak czy mój organizm odrzuca kropka 😔
Kiedy Beta ? 🥰
 
Witajcie!
Mam 36 lat. Już się tu kiedyś udzielałam podczas pierwszej procedury.
Tydzień temu (8.08) miałam transfer świeżego zarodka 5.1.1. To była moja 4 procedura z której uzyskaliśmy jeden tak dobry zarodek jak nigdy wcześniej. Drugi zarodek nie przetrwał.
Tak strasznie liczę na ten który jest we mnie 🥺 Czasem pobolewa/ćmi mnie lekko brzuch i nie wiem czy to dobry znak czy mój organizm odrzuca kropka 😔
Zrób betę jutro. Już powinna być dodatnia. Nad pobolewaniami nie ma co dywagowac, mogą świadczyć i o zagniezdzeniu i o nadchodzącym okresie. Beta prawdę powie.
 
Zrób betę jutro. Już powinna być dodatnia. Nad pobolewaniami nie ma co dywagowac, mogą świadczyć i o zagniezdzeniu i o nadchodzącym okresie. Beta prawdę powie.
Jutro już by wyszła? Nie za wcześnie? Dziś jest 7dpt. Myślałam o piątku bo jak się nie uda to przechoruje to w weekend 🥺
 
reklama
Do góry