reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja sama odczuwam na sobie takie podejście, a byłam tam u 3 lekarzy. Nie byłam tylko u dr Sz. @netka_lp
Wg mnie jak cokolwiek nam sie nie podoba to trzeba zmieniać klinikę. Ja byłam w Wawie w In.vimedzie i dziewczyny wielokrotnie pisały mi przy moich niepewnościach co do tej kliniki, żebym ją zmieniała. A ja głupia straciłam tam tylko czas i refundację...
Teraz jestem w No.vum i nie wiem czy sie uda, ta klinika ma swoje minusy, ale byłam tam juz u kilku lekarzy i całościowo muszę stwierdzić: niebo i ziemia.
A z tego co piszesz w Gamecie nie wygląda to dobrze...
Trzymam za Ciebie kciuki! :)
 
reklama
Wg mnie jak cokolwiek nam sie nie podoba to trzeba zmieniać klinikę. Ja byłam w Wawie w In.vimedzie i dziewczyny wielokrotnie pisały mi przy moich niepewnościach co do tej kliniki, żebym ją zmieniała. A ja głupia straciłam tam tylko czas i refundację...
Teraz jestem w No.vum i nie wiem czy sie uda, ta klinika ma swoje minusy, ale byłam tam juz u kilku lekarzy i całościowo muszę stwierdzić: niebo i ziemia.
A z tego co piszesz w Gamecie nie wygląda to dobrze...
Trzymam za Ciebie kciuki! :)
Rozumiem, ja byłam w bocianie ale po tym jak lekarz powiedział mi że moje jajniki wyglądają marnie to więcej tam nie poszłam. Rozumiem też że każdy ma prawo do swojej opinii ale nie generalizujcie że klinika jest zła po jakims jednym incydencie. Ja mogę przytoczyć pozytywne zachwiania. Moja docent, mimo że miała wolne potrafiła przyjechać do kliniki specjalnie na mój transfer.
 
Rozumiem, ja byłam w bocianie ale po tym jak lekarz powiedział mi że moje jajniki wyglądają marnie to więcej tam nie poszłam. Rozumiem też że każdy ma prawo do swojej opinii ale nie generalizujcie że klinika jest zła po jakims jednym incydencie. Ja mogę przytoczyć pozytywne zachwiania. Moja docent, mimo że miała wolne potrafiła przyjechać do kliniki specjalnie na mój transfer.
Ja nie krytykuję Gamety, bo nigdy tam nie byłam. Na pewno jest wiele osób, które sa zadowolone z leczenia tam.
Chodzi mi tylko o to, ze najważniejsze jest to żeby każda z nas czuła się zaopiekowana przez swoją klinikę i lekarza. Tu chodzi nie tylko o ciążę i zdrowie fizyczne, ale i o psychikę.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i potrzebuje waszej porady.
W skrócie o mnie: lat 35, AMH 0,7, 3 nieudane IUI. Jestem po 1 procedurze do IVF, a mianowicie przeszłam stymulacje i punkcję. Na 5 pobranych komórek tylko jedna była dojrzała i nie udało się jej zapłodnić.
Czy jest jakaś szansa na poprawę jakości komórek i ciążę? Czy zostaje już tylko KD?
 
Ja akurat leczę się u docent ale byłam u 3 innych lekarzy i faktycznie za jednym nie przepadam. Ale np ostatni transfer robiła mi dr O i muszę powiedzieć że mega profesjonalna.
Ja napiszę jak wyglądało moje leczenie jak nie dojdzie do transferu. Jeśli trafi na sobotę albo się nade mną zlituje na niedzielę, to mu nawet wybaczę.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i potrzebuje waszej porady.
W skrócie o mnie: lat 35, AMH 0,7, 3 nieudane IUI. Jestem po 1 procedurze do IVF, a mianowicie przeszłam stymulacje i punkcję. Na 5 pobranych komórek tylko jedna była dojrzała i nie udało się jej zapłodnić.
Czy jest jakaś szansa na poprawę jakości komórek i ciążę? Czy zostaje już tylko KD?
Hej koleżanko ! 😊 z iui ! A jakim protokołem teraz szłaś długim czy krótkim?
 
reklama
Do góry