reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po rozmowie z doktor , kazała nie skreślać kropka, bo te klucia co dzisiaj mam to on może się dopiero zagnieżdżać, nie miałam nacinanej osłonki itp 5dpt to jeszcze nic jeśli chodzi o betę, dostałam luteina dopochwowo i w tabletkach i powiedziała że mam nie płakać, bo jeszcze nic straconego :) zobaczymy
 
♡♡♡ Panie położne powiedziały, że ta druga weryfikacja jest bardziej dla lekarza, niż dla mnie i 18.08 będzie decydujaca beta, najwazniejsza , mogly mi tego nie mówić 😅 ja sobie zdaję sprawę że dzisiaj ta beta może być niska albo nie być jej w ogóle , ale teraz do 18 kolejny stres no nie 😅😅😅 podziwiam Was , teraz wiem jaki to jest stres ! ♡
Dopiero 18 ponawiasz???✊✊✊ I tak zaciśnięte ❤️

Edit : dopiero przeczytałam że już masz wynik , ja tam trzymam ciągle ✊✊✊ chodź wielu szans już niestety 😔😔 ale pamiętaj że do póki walczysz jesteś zwycięzcą 😍😍
 
Ostatnia edycja:
Jestem po rozmowie z doktor , kazała nie skreślać kropka, bo te klucia co dzisiaj mam to on może się dopiero zagnieżdżać, nie miałam nacinanej osłonki itp 5dpt to jeszcze nic jeśli chodzi o betę, dostałam luteina dopochwowo i w tabletkach i powiedziała że mam nie płakać, bo jeszcze nic straconego :) zobaczymy
Ja mam zrobić 19 test, pytałam czy 16 mogę zrobić przed wylotem betę . Odpowiedział że za wcześnie (10.08 miałam transfer 5dniowego zarodka)
 
Dopiero 18 ponawiasz???✊✊✊ I tak zaciśnięte ❤️

Edit : dopiero przeczytałam że już masz wynik , ja tam trzymam ciągle ✊✊✊ chodź wielu szans już niestety 😔😔 ale pamiętaj że do póki walczysz jesteś zwycięzcą 😍😍
Ja mam nadzieję, że te kłujki dzisiaj to on i że wszystko się jeszcze dobrze skończy ♡ powiedziala ze nie mogę płakać po 5dpt , bo invcita jako jedna z nielicznych zaleca betę, a 5dpt jest zdecydowanie za szybko, dlatego zobaczymy co z tego wyniknie, w czwartek się okaże ♡♡♡
 
Jestem po rozmowie z doktor , kazała nie skreślać kropka, bo te klucia co dzisiaj mam to on może się dopiero zagnieżdżać, nie miałam nacinanej osłonki itp 5dpt to jeszcze nic jeśli chodzi o betę, dostałam luteina dopochwowo i w tabletkach i powiedziała że mam nie płakać, bo jeszcze nic straconego :) zobaczymy
Właśnie Ci chciałam napisać, że 5 dpt jeszcze nic nie musi być, ja 7 dpt miałam dopiero 34. Myślałam, że będziesz dziś 7 dpt. Czekamy, kciuki wciąż ściśnięte!
 
Ja mam nadzieję, że te kłujki dzisiaj to on i że wszystko się jeszcze dobrze skończy ♡ powiedziala ze nie mogę płakać po 5dpt , bo invcita jako jedna z nielicznych zaleca betę, a 5dpt jest zdecydowanie za szybko, dlatego zobaczymy co z tego wyniknie, w czwartek się okaże ♡♡♡
Dokładnie , jak dla mnie 5dpt to zdecydowanie za szybko . Ja tam jestem dobrej myśli ❤️ i mocno trzymam kciuki ✊✊✊
 
reklama
Do góry