reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pomocy w czwartek mam mieć transfer a dziasiaj odebrałm wynik biocenozy pochwy grupa III 😔 2 tyg wcześniej miałam też grupe III leczona byłam lactovaginal i Gynalgin…chyba bez rezultatu. Myślicie, że transfer będzie możliwy. Dali mi na 2 dni gynalgin
 
reklama
@Mag91 Jak twoje samopoczucie ? ;)
Narazie głowę mam zajęta egzaminem który mam w czwartek ;p (awans nauczyciela) tylko to śni mi się po nocach ;p wieczorami czuje bóle menstruacyjne. Jak pomyślę to mam myśl że nic z tego dlatego wolę nie myśleć o tym ;/ nie potrafię sobie wyobrazić że jestem w ciąży ;p
 
Beta poniżej 5 a progesteron jak byl dzien przed transferem 63 ng tak teraz tylko 7.8 ng. Dawkowania nie zmienilam a tak spadl ja sie czuje jak na @. Dzwonilam tam i kazali mi brac jeszcze 8 dni leki !!! Wtedy zrobic test jak negatyw to odstawic. Jaki to ma kuzwa sens jak progesteron ewidentnie spada na okres. Odstawiac leki?
 
Beta poniżej 5 a progesteron jak byl dzien przed transferem 63 ng tak teraz tylko 7.8 ng. Dawkowania nie zmienilam a tak spadl ja sie czuje jak na @. Dzwonilam tam i kazali mi brac jeszcze 8 dni leki !!! Wtedy zrobic test jak negatyw to odstawic. Jaki to ma kuzwa sens jak progesteron ewidentnie spada na okres. Odstawiac leki?
Myślę że po cyklu ze stymulacja i punkcji to ten progesteron bierze się też po to, żeby wyregulować organizm i nie pozwolić na zbyt szybki okres.
 
Na prawde nie rozumiem po co 8 dni mam jeszcze brac leki. Czuje sie tak mega na okres, tak bardzo chce go juz dostac bo tak sie zle czuje a ja jeszcze 8 dni mam sie faszerowac? Czy moze byc tak ze mimo brania lekow (widzac ten spadek progesteronu) ten okres dostane? Bo ewidentnie czuje, że 2 max 3 dni i on tak czy tak będzie
 
Narazie głowę mam zajęta egzaminem który mam w czwartek ;p (awans nauczyciela) tylko to śni mi się po nocach ;p wieczorami czuje bóle menstruacyjne. Jak pomyślę to mam myśl że nic z tego dlatego wolę nie myśleć o tym ;/ nie potrafię sobie wyobrazić że jestem w ciąży ;p
Ooo to powodzenia na egzaminie.

Widzę podobnie myślimy z tym powodzeniem.
Ja w dzień transferu spokój taki na sercu miałam. Teraz już go nie mam ;(
 
reklama
Do góry