reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale przeciez to jest dobry przyrost. Dla pocieszenia dodam, ze moja znajoma miala przyrosty po 30% a ma córeczkę już 3 letnią 😊 nie ma sie co od razu stresować zwłaszcza, że przyrosty są w normie! Nie kazda ma bete startującą po 300%
Mam nadzieję że i u mnie będzie dobrze choć lek spory i obawy. Dziś robiłam tak dla siebie betę i mam obecnie 23,15
 
reklama
Dziewczyny może wiecie. Czy wystąpienie hiperki wpływa na zagniezdżenie i wczesną ciążę? Lekarz mi mówił, że transfer będzie 3-5 dni po punkcji jak wszystko pójdzie ok ale z tego co czytam hiperka może wystąpić nawet do 2 tygodni. Czy to jest wtedy niebezpieczne dla ciąży ?
Wlasnie u Nas ze względu na amh 2.80, wiek 27 lat będzie transfer mrożony, Pani Doktor od razu powiedziała że nie zrobi świeżego że względu na bardzo wysokie ryzyko hiperki
 
reklama
Ja właśnie co miesiąc mam owulację, ciałko żółte dobry progesteron. Z tym że owulacja najczęściej z prawego jajnika, a lewy jest leniwy. W ciągu dwóch lat comiesięcznego monitoringu owulke z lewej miałam łącznie 5-6 razy, nawet w cyklach stymulowanych aromkiem gdzie pęcherzyki były po obu stronach w prawym był zawsze lepszy. Jestem po cp i prawy jajniki nie ma jajowodu :(. Mam konsultacje w innej klinice żeby to przegadać, ale jestem wściekła bo nawet jak wyczytałam w waszych historiach i wiedzy że za wysokie Amh może być kłopotem, to lekarz stwierdził że wręcz przeciwnie, zwłaszcza w mojej sytuacji regularności cyklów.
Nie poddawaj się, bardzo współczuję straty jajowodu :( u mnie podczas roku monitoringu owulacja z lewego byla tylko raz, więc .... ivf niestety to takie trochę ciastko z niespodzianka w środku, nikt z nas nie wie na co trafi:( no i stówki nie ma tylko około 50 na 50, ale moim zdaniem oni tak gadaja zeby później nie było rozczarowania, ja tam jestem zdania kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D trzymaj się buziaczki
 
Do góry