reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jakie badania odnośnie endokrynologa robiłyście? Dzisiaj mam wizytę, chce wziąć skierowanie na TSH, FT3, FT4, ANTY TPO, ANTY TG.
coś jeszcze powinnam zbadać?
Skoro masz na liście przeciwciała to dorzuciłabym jeszcze Anty TrAB. A dodatkowo glukoza i insulina. Na początek może być pojedyncze znaczenie. W dalszej kolejności można zrobić krzywą.
 
reklama
Hej byłam zawieźć papiery i mam pytanie Dziewczyny co ile dni mialyscie kontrolę stymulacji ? Ja się właśnie dowiedziałam że następna wizyta 8.06 , pierwsza 1.06 dla mnie to dziwne na co Pani powiedziała, że nie da się tak szybko ocenić reakcji Menopurem, a jeśli ta dawka będzie za słaba i trzeba bedzie zwiększyć to co wtedy ... Jeszcze jedno, czy jak badam pgd zarodki to wymagany jest kariotyp nasz ? Pani Doktor nic nawet słowem nie wspomniała o kariotypie a ja się dzisiaj dowiaduje z rejestracji .... ogólnie pytałam o to bo wiedziałam że raczej trzeba ale zero odzewu. Będę z nią jutro rozmawiać o tym .... dziewczyny trzymam kciuki za betę 😘😘😘😘😘
A masz wskazania do badania zarodków? Bo może właśnie o to chodzi. Nieprawidłowy kariotyp rodzica jest wskazaniem. W niektórych klinikach nie robią tych badań bez wskazań, wyłącznie na życzenie pacjenta.
 
Hej dziewczyny, wczoraj byłam na becie, niestety trzeba u nas na nią czekać i dopiero dziś ją odebrałam i wynik 9,79 co to znaczy?
 
No ale chyba strasznie niska, więc nadal nic nie wiem.
Musisz powtórzyć badanie, cos ruszyło bo to beta ciążowa teraz tylko kwestia jak to bedzie sie rozwijać. Progesteron jest troszke niski ale nie ma jeszcze tragedi, jesli bierzesz duphaston to on w krwi nie wychodzi, jesli nie masz krwawienia to moze wszystko jest ok i taka ilosc ci wystarcza. Powtórz badanie jutro to bedziesz wiedziała co sie dzieje.
 
reklama
Do góry