reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musisz powtórzyć badanie, cos ruszyło bo to beta ciążowa teraz tylko kwestia jak to bedzie sie rozwijać. Progesteron jest troszke niski ale nie ma jeszcze tragedi, jesli bierzesz duphaston to on w krwi nie wychodzi, jesli nie masz krwawienia to moze wszystko jest ok i taka ilosc ci wystarcza. Powtórz badanie jutro to bedziesz wiedziała co sie dzieje.
Mam nadzieję, że jutro w klinice mi zbadają. Badałyście kiedyś w klinice betę tak też tak długo się czeka?
 
reklama
Mam nadzieję, że jutro w klinice mi zbadają. Badałyście kiedyś w klinice betę tak też tak długo się czeka?
Powtórz jutro 🙂 a najlepiej zadzwoń do lekarza może zwiększy ci dawkę luteiny. Faktycznie trochę długie to czekanie na wynik, ja bym poszła do prywatnego laboratorium tam wynik masz tego samego dnia 🙂
 
Jeśli w tej pierwszej jednostce to lepiej?
Transfer miałaś 18.05? Nie wiem ale wydaje mi się że beta 9 jest jednak za niska na tyle po transferze... coś drgnęło ale chyba mało. Moze było więcej ale spada?
Ja w Gamecie miałam wyniki tego samego dnia, teraz robiłam w Salve i miałam już przed południem a pobranie o 7 rano
 
Transfer miałaś 18.05? Nie wiem ale wydaje mi się że beta 9 jest jednak za niska na tyle po transferze... coś drgnęło ale chyba mało. Moze było więcej ale spada?
Ja w Gamecie miałam wyniki tego samego dnia, teraz robiłam w Salve i miałam już przed południem a pobranie o 7 rano
Ja miałam pierwszy raz 14dpt 15 później rosło i już myśleliśmy że się udało a okazało się cisza biochemiczna 😒 drugi też wzrósł po 11dt beta 5 po 48 h spadła do zera. Ale bądź dobrej myśli zrób przyrost każda z nas jest inna i jeszcze może ruszyć. A jeśli o próg to ja miałam wysoki bo 1transer ponad 35 i drugi podobnie
 
Hej byłam zawieźć papiery i mam pytanie Dziewczyny co ile dni mialyscie kontrolę stymulacji ? Ja się właśnie dowiedziałam że następna wizyta 8.06 , pierwsza 1.06 dla mnie to dziwne na co Pani powiedziała, że nie da się tak szybko ocenić reakcji Menopurem, a jeśli ta dawka będzie za słaba i trzeba bedzie zwiększyć to co wtedy ... Jeszcze jedno, czy jak badam pgd zarodki to wymagany jest kariotyp nasz ? Pani Doktor nic nawet słowem nie wspomniała o kariotypie a ja się dzisiaj dowiaduje z rejestracji .... ogólnie pytałam o to bo wiedziałam że raczej trzeba ale zero odzewu. Będę z nią jutro rozmawiać o tym .... dziewczyny trzymam kciuki za betę 😘😘😘😘😘
Ja miałam kariotypy jeszcze przed in vitro. Zakładaliśmy, że jeżeli coś u nas wyjdzie w kariotypie to rezygnujemy z in vitro i bierzemy się za adopcję dzieciaczka. Ale ludzie przy złych kariotypach też decydują sie na dzieci, badania PGD pozwala wybrać zdrowy zarodek żeby nie przekazywać wady.
 
Hej dziewczyny, wczoraj byłam na becie, niestety trzeba u nas na nią czekać i dopiero dziś ją odebrałam i wynik 9,79 co to znaczy?
Niska beta. Ile jesteś dni po transferze? 6dpt blastocysty 5 dniowej dobrze rokujaca beta jest dwucyfrowa, 10dpt blastocysty 5 dniowej dobrze rokuje beta trzycyfrowa. Nie wiem jaki miałaś podawany zarodek, iludnuowy i ile jesteś dni po transferze. Może dopiero zaczął się wgryzac i za dwa dni będzie już piękna.
 
reklama
Chodzi mi o badania od endokrynologa, na które skierował Was ginekolog bądź endokrynolog
Trafiłam do endokrynologa z podwyższonym TSH. Ale że starałam się o dziecko, dostałam cały pakiet badań hormonalnych. Te, które wymieniłaś, czyli pakiet tarczycowy + prolaktyna i ponadto pozostałe hormony.
 
Do góry