reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy ktoraś z Was przed i po transferze brała taki żelazny zestaw leków: encortolon, plaquenil, prograf, accofil, heparyna, acard, ok 3 dni przed transferem wlew domaciczny z accofilu oraz wlew w dniu transferu z intralipidu? Wcześniej seria szczepień limfocytami. Moja historia jest bardzo długa łącznie 8 transferów 🙈6 pierwszych beta zawsze zerowa pomimo dobrych jakościowo zarodków 2 ostatnie transfery po leczeniu immunologicznym ciąże biochemiczne. Prof. M po 2 ciążach biochemicznych dodał właśnie nowość plaquenil i wlew z intralipidu. Czy ktorej sie udało z tymi lekami? Pomału tracę nadzieje 😔 w lipcu mam mieć transfer ostatnich 2 zarodków blastek z 6 doby i obswiam się że kolejny raz nic z tego nie bedzie
 
reklama
To teraz może któraś bardziej doświadczona albo ciężarkowka powie coś na temat moich wyników 10dpt (cykl sztuczny transfer ❄️)
progesteron 50.5 nmol/l czyli to będzie około 16ng/ml ??? Czy taki wynik jest Ok? Dodam tylko ze moj progesteron w dniu transferu, 5 i 10 dniu pozostaje bez zmian kręci się między 45-50.5 nmol/mg
Estrogen 818 pmol/l
Beta tak jak pisałam wcześniej 280 10dpt jutro sprawdzam przyrost.
 
To teraz może któraś bardziej doświadczona albo ciężarkowka powie coś na temat moich wyników 10dpt (cykl sztuczny transfer ❄️)
progesteron 50.5 nmol/l czyli to będzie około 16ng/ml ??? Czy taki wynik jest Ok? Dodam tylko ze moj progesteron w dniu transferu, 5 i 10 dniu pozostaje bez zmian kręci się między 45-50.5 nmol/mg
Estrogen 818 pmol/l
Beta tak jak pisałam wcześniej 280 10dpt jutro sprawdzam przyrost.
Biorę cyclogest 2x dziennie 400mg
Plastry estrogenowe zmieniam co 4 dni (2 x100mg)
 
To zależy w jakim kontekście... te dotyczą tylko tarczycy, o to chodzi?
Mój endo na NFZ mógł wypisać tylko JEDNO badanie w czasie jednej wizyty... Więc zbadanie wszystkiego bezpłatnie zajęłoby mi ze 2 lata (biorąc pod uwagę terminy wizyt).
Generalnie nie ma limitu zlecanych badań. Ale ponieważ wycena wizyty jest bardzo niska, to nie opłaca się zlecać więcej jak 2-3 badania, lub 1 drogie. Np homocysteina kosztuje aż 100 zł co sprawia ze taka wizyta już jest nieopłacalna.
 
To teraz może któraś bardziej doświadczona albo ciężarkowka powie coś na temat moich wyników 10dpt (cykl sztuczny transfer ❄️)
progesteron 50.5 nmol/l czyli to będzie około 16ng/ml ??? Czy taki wynik jest Ok? Dodam tylko ze moj progesteron w dniu transferu, 5 i 10 dniu pozostaje bez zmian kręci się między 45-50.5 nmol/mg
Estrogen 818 pmol/l
Beta tak jak pisałam wcześniej 280 10dpt jutro sprawdzam przyrost.
Nie jestem znawczyni😀ale wydaje mi się że jest wszystko okej😂
 
10 w nmol/l a ng/ml to ogromna różnica. Ja miałam 10dpt 50.5 nmol/l czyli to będzie około 16ng/ml. Ile dni jesteś po transferze i jaki zarodek 3 czy 5 dniowy?
No właśnie transfer miałam 18.05 i zarodek 5 dniowy. Niestety nie mogę znaleźć wyników z pierwszego transferu kiedy była ciąża biochemiczna. Jutro mam wizytę u mojego lekarza. Zobaczymy co powie.
 
Hej jestem tu nowa ale również podchodziłam do invitro zarodek 2 dyniowy podany 3dobie . Transfer miałam robiony na świeżo i licząc z dniem transferu jako pierwszy do dziś to dziś 11 dzień beta 5:45 . Trochę się martwię czy nie zamała
 
Hej jestem tu nowa ale również podchodziłam do invitro zarodek 2 dyniowy podany 3dobie . Transfer miałam robiony na świeżo i licząc z dniem transferu jako pierwszy do dziś to dziś 11 dzień beta 5:45 . Trochę się martwię czy nie zamała
Jeszcze bym poczekała z tym zamartwianiem wkoncu zarodek dwudniowy wiec trochę więcej czasu potrzebuje na rozwój i zagnieżdżenie się. Najważniejsze, ze beta dodatnia. Trzymam kciuki 👍
 
No właśnie transfer miałam 18.05 i zarodek 5 dniowy. Niestety nie mogę znaleźć wyników z pierwszego transferu kiedy była ciąża biochemiczna. Jutro mam wizytę u mojego lekarza. Zobaczymy co powie.
Ja miałam transfer 20 maja, tez zarodek 5 dniowy.
Przy pierwszym transferze ciąża biochemiczna z beta 7. Teraz modlę się o cud żeby beta rosła. W tym momencie gramy do tej samej bramki 😜
 
reklama
Jeszcze bym poczekała z tym zamartwianiem wkoncu zarodek dwudniowy wiec trochę więcej czasu potrzebuje na rozwój i zagnieżdżenie się. Najważniejsze, ze beta dodatnia. Trzymam kciuki 👍
Jakby nie patrzeć dwudniowy zarodek potrzebuje 2/3 dni do rozwoju do poziomu blastki + 2/4 dni na zagnieżdżenie to tak jakby ktoś z transferem 5 dniowca robił bete 4/5dpt 😜.
 
Do góry