reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Masakra. Zjem boli, myje boli, płucze boli, w aucie klima nawet jak jest to boli. Dla mnie osobiście to gorsze niż mdłości, zadyszki, nocne sikanie itd
Naprawdę Ci współczuję.. nocne sikanie to norma, zadyszki też mam 🙂 ale czekałam na tą ciążę 10 długich lat więc nie skupiam się na negatywach 🙂
 
Naprawdę Ci współczuję.. nocne sikanie to norma, zadyszki też mam 🙂 ale czekałam na tą ciążę 10 długich lat więc nie skupiam się na negatywach 🙂
My tylko 5 lat.
I byłam na tyle głupia, że myślałam, że jak się uda to będę oazą spokoju 😂😂😂
A tu czekanie od wizyty do wizyty czy wszystko ok bo jej nie czuje - leniuszka mam w brzuchu 😂
 
My tylko 5 lat.
I byłam na tyle głupia, że myślałam, że jak się uda to będę oazą spokoju 😂😂😂
A tu czekanie od wizyty do wizyty czy wszystko ok bo jej nie czuje - leniuszka mam w brzuchu 😂
Tak ja myślałam że jak tylko beta będzie pozytywna to już się stresować nie będę ale to wcale tak niestety nie działa 🙂 każda wizyta to stres czy wszystko jest z dzidzia dobrze a w którym tygodniu jesteś?🙂
 
Dziękuję pięknie, my już po rowerach, wypisałam cele w życiu i teraz skupiam się na nich, niestety ja mam duszę wojownika od dziecka , startowałam z zawodach konnych i zawsze kochałam wygrywać we wszystkim, nauce sporcie itp niestety nie jestem spontaniczna i muszę mieć wszystko zaplanowane i co ? Niepłodności nie zaplanowałam i jest tragedia, dziękuję kochane za wszystko co piszecie , wiem że życzycie mi wszystkiego co najlepsze bo wiecie co przechodzę, życzę Wam ślicznych bobaskow pod serduszkiem, jeszcze raz dziękuję za taki odzew buziaki !!!!
 
Tak ja myślałam że jak tylko beta będzie pozytywna to już się stresować nie będę ale to wcale tak niestety nie działa 🙂 każda wizyta to stres czy wszystko jest z dzidzia dobrze a w którym tygodniu jesteś?🙂
20tc.
Jutro połówkowe i już świruje. Nie mogę miejsca znaleźć. Do tego mała leniwa więc marzę, żeby się chociaż raz ładnie ułożyła i współpracowała.
Chociaż może to nie lenistwo tylko jest upartą po rodzicach 😅
 
reklama
Dziewczyny , na tych badaniach genetycznych zarodka naprawdę widać płeć dziecka ??? Bo Pani Doktor się uśmiechnęła jak o tym mówiła, że nie może powiedzieć którą blastkę transferuje, sama bym nie chciala wiedzieć, a czy któraś z Was wiedziała może? Ja nie miałam pojęcia że to jest badane bo w Pl podobno zakazane wybierać płeć??
 
Do góry