reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie ból piersi był dopiero gdzies po 10 dniach ale na drugi dzien po transferze było mi mega słabo myslalam ze zemdleje jak poszłam na spacer i wlasnie ten ból podbrzusza jak na okres.
Ja 5 dpt tylko ból brzucha jak na miesiączkę. Bólu piersi w ogóle nie miałam przez całą ciążę
 
Mi wcześniejsze ciaze wychodziły juz w 5dpt a ta wyszła dopiero w 6dpt tyle ze ja robilam sikance wiec beta to mogłaby wyjsc juz nawet w 4dpt.
A jak robiłaś sikańce to przy czułości 25 testu jak wyglądała kreska? Zawsze mnie zastanawia czy to jest tak że jak jest no beta 20 a czulosc testu 25 to czy wykryje ten test taka bete? Sama robie codziennie testy teraz i nie wiem co myslec o tym wszystkim bo moja beta 6dpt tylko 16 i to jeszcze moglo byc ovitrelle…
 
Cześć dziewczyny :)
Gratuluje Wszystkim, którym się udało, długo mnie nie było, ale super się czyta jak się wszystko udaje 😁
Mam do Was takie pytanie, nie wiem za bardzo na jaki wątek powinnam je skierować wiec pisze tu bo wiem, że dużo dziewczyn już ma dzieci i podchodzili jeszcze raz do transferu.
Mój mały skarb skonczyl roczek ❤️ Postanowiłam podejść kolejny raz do invitro, już w sumie podeszłam dwa razy do transferu, niestety nie udało się :(
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was miała małe dziecko w domu i podchodziła do transferu ? Jak to jest z tym noszeniem dziecka ? Kurde starałam się mega, żeby nie nosić, siadać przy nim , ale czasami się nie da i musiałam wziac na ręce, ja nie wiem czy to może być powód tych niepowodzeń
Jak było u Was?
Powiem ci tak Nie wydaje mni sie zeby noszenie było problemem ja przy każdej ciazy dzwigalam przy pierwszej to nawet w dniu transferu meble przedstawiałam 🙈 teraz tez mam małe dziecko które cały czas dźwigam 14kg i jakos sie udało. U mnie nie udał sie jeden transfer ale robilam go karmiąc piersią wiec napewno to była wina hormonow bo skoro na 4 transfery nie udał sie tylko ten jak karmiłam to napewno to przez hormony, nie przyznałam sie nawet lekarzowi bo mi juz wczesniej powiedział ze karmienie zmniejsza szanse ale miałam duzo zarodków to sobie mogłam zaryzykować. Moze wez na 2-3 miesiace sobie tabletki anty one ci wyciszą chormony, odstaw i spróbuj podejsc jeszcze raz. Duzo dziewczyn przed wlasnie stosuje anty na wyciszenie.
 
A jak robiłaś sikańce to przy czułości 25 testu jak wyglądała kreska? Zawsze mnie zastanawia czy to jest tak że jak jest no beta 20 a czulosc testu 25 to czy wykryje ten test taka bete? Sama robie codziennie testy teraz i nie wiem co myslec o tym wszystkim bo moja beta 6dpt tylko 16 i to jeszcze moglo byc ovitrelle…
Ja stosowałam te od 10 i była bladziutka kreska ale wiem ze teraz juz wyszły te elektroniczne bardzo czule wlasnie od 10 wczesniej były od 25. Ale u mnie w aptece akurat ich nie było tylko na zamowienie a nie chciało mi sie czekac
 
Ja stosowałam te od 10 i była bladziutka kreska ale wiem ze teraz juz wyszły te elektroniczne bardzo czule wlasnie od 10 wczesniej były od 25. Ale u mnie w aptece akurat ich nie było tylko na zamowienie a nie chciało mi sie czekac
Ok rozumiem. A nie wiesz czy jak np test jest czulosci 25 i jest mega blada kreska to oznacza ze to ponizej 25 czy musi byc powyzej 25 zeby cokolwiek pokazal?
 
Powiem ci tak Nie wydaje mni sie zeby noszenie było problemem ja przy każdej ciazy dzwigalam przy pierwszej to nawet w dniu transferu meble przedstawiałam 🙈 teraz tez mam małe dziecko które cały czas dźwigam 14kg i jakos sie udało. U mnie nie udał sie jeden transfer ale robilam go karmiąc piersią wiec napewno to była wina hormonow bo skoro na 4 transfery nie udał sie tylko ten jak karmiłam to napewno to przez hormony, nie przyznałam sie nawet lekarzowi bo mi juz wczesniej powiedział ze karmienie zmniejsza szanse ale miałam duzo zarodków to sobie mogłam zaryzykować. Moze wez na 2-3 miesiace sobie tabletki anty one ci wyciszą chormony, odstaw i spróbuj podejsc jeszcze raz. Duzo dziewczyn przed wlasnie stosuje anty na wyciszenie.
Ja tez jeszcze karmie, kurde lekarz nic mi nie mówił ze to może mieć jakiś wpływ, badałam te wszystkie hormony i wszystko było w porządku, lekarz powiedział, ze karmienie piersią na to nie wpływa
 
reklama
Do góry