reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny!!! Nie śledzę forum na bieżąco i nie wykluczam ze wątek był już poruszany. Jesteśmy po kolejnym niepowodzeniu... lekarz zalecił 1) immunologa 2) mąż dziś robił fragmentację dna plemnika 3) przed kolejna procedura histeroskopia z biopsja endometrium z tego co zrozumiałam lekarza przez tel 4) medium dla zarodków z jonofarem wapnia czy jakoś tak przy następnej procedurze. Zobaczymy jakie będą jutro męża wyniki. Ja się umówiłam do immunologa na 9.03 Litmanowicz i 23.03 do drugiego innego. Proszę podpowiedzcie jakie zrobić badania ... nie mówię o jakiś szczegółowych które lekarz jest w stanie zlecić po pierwszej wizycie z zapoznaniem sie z historia nasza ale takie podstawowe do wizyty immunologicznej. Chce zrobić cześć badan aby miał już lekarz pewnie pogląd na sprawy. Dzięki za informacje.
Subpopulacje limfocytów, komórki nk, cytokiny
 
Hej dziewczyny!!! Nie śledzę forum na bieżąco i nie wykluczam ze wątek był już poruszany. Jesteśmy po kolejnym niepowodzeniu... lekarz zalecił 1) immunologa 2) mąż dziś robił fragmentację dna plemnika 3) przed kolejna procedura histeroskopia z biopsja endometrium z tego co zrozumiałam lekarza przez tel 4) medium dla zarodków z jonofarem wapnia czy jakoś tak przy następnej procedurze. Zobaczymy jakie będą jutro męża wyniki. Ja się umówiłam do immunologa na 9.03 Litmanowicz i 23.03 do drugiego innego. Proszę podpowiedzcie jakie zrobić badania ... nie mówię o jakiś szczegółowych które lekarz jest w stanie zlecić po pierwszej wizycie z zapoznaniem sie z historia nasza ale takie podstawowe do wizyty immunologicznej. Chce zrobić cześć badan aby miał już lekarz pewnie pogląd na sprawy. Dzięki za informacje.
Chyba nie ma sensu robić.
Na część badań długo się czeka.
Po pierwsze karaiotypy oboje. KIr z h-cla partnera i te na mutacje. Znajdziesz je na testy dna.
Reszta bym robiła w uzgodnieniu z lekarzem ,weź wszystko co robiliście do tej pory.
 
Hej dziewczyny!!! Nie śledzę forum na bieżąco i nie wykluczam ze wątek był już poruszany. Jesteśmy po kolejnym niepowodzeniu... lekarz zalecił 1) immunologa 2) mąż dziś robił fragmentację dna plemnika 3) przed kolejna procedura histeroskopia z biopsja endometrium z tego co zrozumiałam lekarza przez tel 4) medium dla zarodków z jonofarem wapnia czy jakoś tak przy następnej procedurze. Zobaczymy jakie będą jutro męża wyniki. Ja się umówiłam do immunologa na 9.03 Litmanowicz i 23.03 do drugiego innego. Proszę podpowiedzcie jakie zrobić badania ... nie mówię o jakiś szczegółowych które lekarz jest w stanie zlecić po pierwszej wizycie z zapoznaniem sie z historia nasza ale takie podstawowe do wizyty immunologicznej. Chce zrobić cześć badan aby miał już lekarz pewnie pogląd na sprawy. Dzięki za informacje.
Nam Pasnik zlecił allo Mrl, ana 3 i potem jeszcze crosch match
 
reklama
Hej dziewczyny jestem z mężem po badaniach genetycznych przed in vitro i wyszło że mąż ma mutacje w genie cftr w układzie heterozygotyczny. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jest się czym martwic? Panikuje a wizyta u genetyka dopiero 11 marca 😔 U mnie żadnych mutacji nie stwierdzono
To chyba może wskazywać na mukowiscydozę którą można ewentualnie przekazać dalej. Czy Ty też badałaś Cftr? Bo jeśli wyjdzie u faceta to u kobiety oprócz kariotypu też trzeba to dodatkowo zbadać. Jeśli tylko jedno z rodziców to ma to może być zdrowiutki bobas.
 
Do góry