reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Kocka jak się czujesz? Krwawisz jeszcze? Ja dziś mogę w końcu odsapnać, bo nie czekam na żadne wyniki badań. Ale jutro zacznie się od nowa. Jutro idę na betę po 15 pewnie bliżej 16stej, bo przed pracą nie zdążę.
A jak bym zrobiła w innym luxmedzie niż zawsze to będzie przyrost miarodajny? Oni przekazują do tego samego labu??
Plamie, ale takimi resztkami. Chyba najbardziej się zestresowalam reakcja lekarza. Już sobie w głowie ułożyłam, że plamienie to nic takiego, że to nie była żywa krew, ale jego zmartwienie zmartwilo i mnie.
Jutro sądny dzień.
Powinnaś robić w tym samym labie, żeby badanie było robione na tym samym sprzęcie. Lekarz mówił, że to ważne.
 
reklama
A też się tak stresowałaś? Ty masz nawet mniejszą niż moja, a myślałam, że to nie możliwe. Jak myślę o kolejnym badaniu to mi serce wali jak młot.
O ja już byłam pewne że nic z tego, nawet raz heparyny nie wzięłam . Beta musi wystrzelić, nie może się ślimaczyć. Potem miałam coś 180, dalej 16 dpt 810.
 
O ja już byłam pewne że nic z tego, nawet raz heparyny nie wzięłam . Beta musi wystrzelić, nie może się ślimaczyć. Potem miałam coś 180, dalej 16 dpt 810.
Motylek masz może te dokumenty z programu invitro (lata dofinansowania), w których widać skuteczność poszczególnych klinik?
 
Motylek masz może te dokumenty z programu invitro (lata dofinansowania), w których widać skuteczność poszczególnych klinik?
 
Oooooo, to to to 👍🏼 Dziękuje bardzo ;)
O fajne, szkoda, że nie ma nowszych danych. Powinni co roku udostępniać dane o skuteczności. I widzę, że jest tam tylko informacja o ciazach klinicznych, a bardziej wartościowa byłaby informacja o żywych urodzeniach. Wykluczyloby to chociaż częściowo poronienia związane z wadami genetycznymi zarodków.
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Nie śledzę forum na bieżąco i nie wykluczam ze wątek był już poruszany. Jesteśmy po kolejnym niepowodzeniu... lekarz zalecił 1) immunologa 2) mąż dziś robił fragmentację dna plemnika 3) przed kolejna procedura histeroskopia z biopsja endometrium z tego co zrozumiałam lekarza przez tel 4) medium dla zarodków z jonofarem wapnia czy jakoś tak przy następnej procedurze. Zobaczymy jakie będą jutro męża wyniki. Ja się umówiłam do immunologa na 9.03 Litmanowicz i 23.03 do drugiego innego. Proszę podpowiedzcie jakie zrobić badania ... nie mówię o jakiś szczegółowych które lekarz jest w stanie zlecić po pierwszej wizycie z zapoznaniem sie z historia nasza ale takie podstawowe do wizyty immunologicznej. Chce zrobić cześć badan aby miał już lekarz pewnie pogląd na sprawy. Dzięki za informacje.
 
Do góry