reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jessssui, dziewczyny przepraszam. Pisało tyle osób że nie ogarnialam sytuacji.
Moje bejbe urodzone wczoraj z zaskoczenia ma na imię Kajtuś. Jest zdrowy, waży 3350 i ma 57cm. Jest fajny i takie śmieszne minki robi. Cesarka jednak bardzo boli ale mam nadzieję, że to niedługo minie ❤️
Gratulacje ♥️🥰
Tyle czasu czekałaś kochana ....wracaj do zdrowia ...i ciesz się każda sekundą swoim cudem 🥰🥰🥰 synek jest uroczy ☺️☺️🥰
 
Jessssui, dziewczyny przepraszam. Pisało tyle osób że nie ogarnialam sytuacji.
Moje bejbe urodzone wczoraj z zaskoczenia ma na imię Kajtuś. Jest zdrowy, waży 3350 i ma 57cm. Jest fajny i takie śmieszne minki robi. Cesarka jednak bardzo boli ale mam nadzieję, że to niedługo minie ❤️
Cudowny ❤️ Gratulacje 😘 jak najwięcej, tak wspaniałych wiadomości :)
 
Mi też kiepsko na estrofemie rosło. Ja jednak wolę naturalne cykle.
Mi rośnie dobrze :) proporcjonalnie do cyklu.
Ale dostałam tez leki: Maxon 100 mg i to jest lek na erekcje 😂😂😂 na noc mam stosować i jeszcze leki na ukrwienie macicy i Acard.
Ty nic nie dostałaś ?

Ps. Nie zobaczymy się w piątek jednak :(
 
reklama
Moje endo dzisiaj: 8mm.
Zatem w piątek nie będzie zapłodnienia.
Dopiero za tydzień w środę. I jeśli coś będzie w 5 dobie to wtedy transfer.
A co i w jakich dawkach przyjmujesz, przygotowując się do transferu?
To mój druga stymulacja i drugi transfer. Pierwszy, nieudany transfer był od razu po punkcji. Teraz ze względu na ilość komórek i hiperstymulację, mam transfer w kolejnym cyklu. Od drugiego dnia okresu przyjmuję:
(estrofem 3x1, medrol 0,5 rano i acard 1 wieczorem). 24.02 mam wizytę.
 
Do góry