reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak jeszcze 3 blastki . Ale niewiem chyba muszę porobić badania zagłębić się
Koniecznie zrób badania i nie transferuj narazie kolejnych blastek. Z tego co pamiętam, Twoja pierwsza blastka była piękna 4AA, ona ma ogromny potencjał do implantacji. Coś Ciebie jest nie tak... Niech lekarz kieruję Ci na badania. Trzymaj się 😘
 
reklama
Koniecznie zrób badania i nie transferuj narazie kolejnych blastek. Z tego co pamiętam, Twoja pierwsza blastka była piękna 4AA, ona ma ogromny potencjał do implantacji. Coś Ciebie jest nie tak... Niech lekarz kieruję Ci na badania. Trzymaj się 😘
Teraz miałam transferowana 4BB .
Tak mamy zrobić histeroskopie z komórkami NK ..
 
Ja się stresuję, że się nie uda. A to pierwszy raz więc nadzieję są duże.
U mnie już nie pierwszy, ale też nie jest to ostatnia szansa. Mamy jeszcze 5 zarodków co prawda nieprzebadanych. Może dlatego na razie jestem na luzie. Po dwóch niepowodzeniach nie mam takiej mega wiary w sukces. Robię co musze i tyle, ale jednocześnie jak się nie uda to jeszcze nie wszystko stracone. To daje mi komfort psychiczny.
Jak się nie uda, to nasza piąteczka zarodków idzie na badania genatyczne i zobaczymy co będzie.
 
reklama
Do góry