reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie można chyba niedojrzałego, bo to chodzi o fazę dojrzałości. A nie o to kiedy.
No właśnie różne rady w necie widziałam i zgłupiałam hehe. Ja poszłam na łątwiznę, jadłam tego z puszki. Skończyłam jakieś 5 dni po transferze. Jak przeczytałam, ze to może zaszkodzić. No i akurat transfer mi się przyjął, więc nie wiem - może ananasy działają jednak 🤔🤔
 
No właśnie różne rady w necie widziałam i zgłupiałam hehe. Ja poszłam na łątwiznę, jadłam tego z puszki. Skończyłam jakieś 5 dni po transferze. Jak przeczytałam, ze to może zaszkodzić. No i akurat transfer mi się przyjął, więc nie wiem - może ananasy działają jednak 🤔🤔
Ja też jadłam przed i po i dzidzia jest w brzuszku :) nie wiem czy pomogło faktycznie ale wierzę że tak 🙈
 
reklama
Do góry