reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po wizycie. Okres mi się spoznia, ale wszystko jest ok, więc muszę cierpliwie zaczekać.
Co do oceny receptywnosci endometrium decyzja jest taka, że skoro szybciej dojrzewa to transfer będzie też parę godzin szybciej, czyli około 4 i pół dnia po owulacji. Evela Ty chyba miałaś podobne wyniki, a wydaje mi się że przesuneli Ci tranfer na 6 dobę? Ciężko to ogarnąć
I najważniejsze chyba bierzemy dwa zarodki. Trochę szaleństwo. 5.2.2 i 5.1.2 oba przebadane. Pełna ekscytacja :D doktor mówi, że szansa jest większa. Mój mąż od razu z pełnym przekonaniem mówi, że bierzemy dwa, a ja w głębi serducha też chcę dwa 😍 aaaa obłęd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Czekałam na okres bo chcieliśmy podejsc do transferu na cyklu sztucznym ale okres sie spóźnia 8 dni w niedzielę zrobiłam test był blady plus wczoraj mocniejszy i dziś taki jak w niedzielę. Martwię się jestem po 2 poronieniach w około 5 tyg. Ale teraz biorę leki na podtrzymanie. Utrogestan 3 x dziennie . Nie mogę zrobić bety bo mieszkam w Holandi ale mam usg w czwartek kazali mi przyjechać. Ostatni okres 27.11.2021
 
Ja już po wizycie. Okres mi się spoznia, ale wszystko jest ok, więc muszę cierpliwie zaczekać.
Co do oceny receptywnosci endometrium decyzja jest taka, że skoro szybciej dojrzewa to transfer będzie też parę godzin szybciej, czyli około 4 i pół dnia po owulacji. Evela Ty chyba miałaś podobne wyniki, a wydaje mi się że przesuneli Ci tranfer na 6 dobę? Ciężko to ogarnąć
I najważniejsze chyba bierzemy dwa zarodki. Trochę szaleństwo. 5.2.2 i 5.1.2 oba przebadane. Pełna ekscytacja :D doktor mówi, że szansa jest większa. Mój mąż od razu z pełnym przekonaniem mówi, że bierzemy dwa, a ja w głębi serducha też chcę dwa [emoji7] aaaa obłęd
Dzięki kochana ,że dałaś mi znać . No właśnie na mój 'chlopski rozum' ja też powinnam mieć transfer szybciej a nie później bo wynik receptywnosci mamy taki sam ... Gdzie Ty się kochana leczysz? Ja będę jeszcze się konsultować z innym lekarzem przed transferem ale to dopiero koło maja.
 
Ja już po wizycie. Okres mi się spoznia, ale wszystko jest ok, więc muszę cierpliwie zaczekać.
Co do oceny receptywnosci endometrium decyzja jest taka, że skoro szybciej dojrzewa to transfer będzie też parę godzin szybciej, czyli około 4 i pół dnia po owulacji. Evela Ty chyba miałaś podobne wyniki, a wydaje mi się że przesuneli Ci tranfer na 6 dobę? Ciężko to ogarnąć
I najważniejsze chyba bierzemy dwa zarodki. Trochę szaleństwo. 5.2.2 i 5.1.2 oba przebadane. Pełna ekscytacja :D doktor mówi, że szansa jest większa. Mój mąż od razu z pełnym przekonaniem mówi, że bierzemy dwa, a ja w głębi serducha też chcę dwa 😍 aaaa obłęd
Super, trzymam kciuki żeby obydwa się ładnie zadomowiły ❤️❤️😃👍
 
Ja już po wizycie. Okres mi się spoznia, ale wszystko jest ok, więc muszę cierpliwie zaczekać.
Co do oceny receptywnosci endometrium decyzja jest taka, że skoro szybciej dojrzewa to transfer będzie też parę godzin szybciej, czyli około 4 i pół dnia po owulacji. Evela Ty chyba miałaś podobne wyniki, a wydaje mi się że przesuneli Ci tranfer na 6 dobę? Ciężko to ogarnąć
I najważniejsze chyba bierzemy dwa zarodki. Trochę szaleństwo. 5.2.2 i 5.1.2 oba przebadane. Pełna ekscytacja :D doktor mówi, że szansa jest większa. Mój mąż od razu z pełnym przekonaniem mówi, że bierzemy dwa, a ja w głębi serducha też chcę dwa 😍 aaaa obłęd
Normalnie szaleństwo 😄 to trzymam kciuki za Twoje 👶👶😍😍
 
[/QUOTE]
No tylko USG chyba - no bo beta to pewnie pozniej do sprawdzenia czy juz po wszystkim.. ale nie wiem - glosno mysle.
Pozostaje mi tylko zyczyc, aby dziewczyny, ktore czekaja na serduszko - zeby mogly je zobaczyc i uslyszec ;) sciskam Was mocno i trzymam kciuki ;) dziekuje za slowa wsparcia i tymczasem na jakis czas sie zegnam 🥰🥰🥰
Tyle czasu ile jest Ci potrzebne ale się nie poddawaj. 😘
 
Ja już po wizycie. Okres mi się spoznia, ale wszystko jest ok, więc muszę cierpliwie zaczekać.
Co do oceny receptywnosci endometrium decyzja jest taka, że skoro szybciej dojrzewa to transfer będzie też parę godzin szybciej, czyli około 4 i pół dnia po owulacji. Evela Ty chyba miałaś podobne wyniki, a wydaje mi się że przesuneli Ci tranfer na 6 dobę? Ciężko to ogarnąć
I najważniejsze chyba bierzemy dwa zarodki. Trochę szaleństwo. 5.2.2 i 5.1.2 oba przebadane. Pełna ekscytacja :D doktor mówi, że szansa jest większa. Mój mąż od razu z pełnym przekonaniem mówi, że bierzemy dwa, a ja w głębi serducha też chcę dwa 😍 aaaa obłęd
No to kochana odwaznie, dwie przebadane blastocysty i to dobrej jakosci i to 5!
No no beda kolejne blizniaki:)
A fizycznie jestes drobna czy wyzsza? W kontekscie ciazy blizniaczej:)
Niech sie uda!!💪🏻💪🏻
Ktory to Twoj transfer?
 
To mamy tego samego dnia wizyte :) :) to chyba tez sobie od raz zbadam to tsh, wprawdzie biore euthyrox 25, ale teraz pewnie tsh poszlo do góry
A jak się czujesz ogólnie? Ja dzisiaj ostatni raz byłam ma becie i progesteron zbadałam - mam teraz intensywne 4 dni w pracy wiec jakoś dla spokoju sumienia jeszcze zrobiłam. Ale więcej chyba już bym nie dźwignęła tych bet bo stres cały czas przy wynikach. No i w takim razie trzymam kciuki za nasze wizyty 13.01!
 
reklama
A jak się czujesz ogólnie? Ja dzisiaj ostatni raz byłam ma becie i progesteron zbadałam - mam teraz intensywne 4 dni w pracy wiec jakoś dla spokoju sumienia jeszcze zrobiłam. Ale więcej chyba już bym nie dźwignęła tych bet bo stres cały czas przy wynikach. No i w takim razie trzymam kciuki za nasze wizyty 13.01!
Czasem mnie tylko pobolewa brzuch na dole a tak to nornalnie, zadnych objawow jeszcze nie mam, tylko czekam i czekam na wizytę, ja ide jeszcze w sobotę zrobic sobie bete i prog i tsh. Ja wrocilam dzisiaj do pracy po swietach i właśnie mam jakis sajgon.. A pracuje tez jutro i pojutrze. Ale mam nadzieje ze szybko mi przez to minie oczekiwanie na wizytę, ale boje sie i mam jakies czarne mysli ze puste jajo bedzie czy cos nie tak..
A Ty jak sie czujesz?
 
Do góry