reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No Dziewczynki za niedługo jadę na betę ale to chyba tylko formalność 😘 Wczoraj zrobiłam sikańca i znów wyszedł pozytywny ale i tak dalej się modlę 🙏🙏🙏🙏🙏 Wstawiam wam zdjęcie u góry jest z wtorku 7dpt a na dole 9dpt.
O jaka krecha!!!! Aurora kciuki to już formalność ale trzymam :) Czyli dzisiaj 9 dpt? Dawaj znać jaka beta bo napewno piekna !!!
 
Udało mi się ostatecznie ustalić ( i o dziwo udało się bez kolejnego płacenia) - po badaniu 3 zarodków PGD 2 mamy zdrowe ( jeden chłopak i jedna dziewczynka). Możecie mi napisać co dalej? Napisałam do mojej lekarki, ale narazie się nie odezwała. Właśnie skończył mi się okres / krwawienie pierwsze, które pojawiło się po punkcji.
 
reklama
Udało mi się ostatecznie ustalić ( i o dziwo udało się bez kolejnego płacenia) - po badaniu 3 zarodków PGD 2 mamy zdrowe ( jeden chłopak i jedna dziewczynka). Możecie mi napisać co dalej? Napisałam do mojej lekarki, ale narazie się nie odezwała. Właśnie skończył mi się okres / krwawienie pierwsze, które pojawiło się po punkcji.
Gratuluje parki❤️❤️❤️
 
Do góry