reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja kiedyś jak chodziłam po lekarzach,to usłyszałam że histeroskopię robi się po nieudanych próbach in vitro..co moim zdaniem jest głupotą. Ja na szczęście trafiłam na lekarza który wykonał mi laparoskopię przed tym jak zdecydowałam się podejść do procedury,i sam powiedział,że z tym co się działo w środku to in vitro by się nie udało n pewno...więc moim zdaniem warto jest walczyć o to badanie.
 
reklama
Hej kochane ja już po transferze. Ponocnpiekny sliny i dokładnie widzialam jak u mnie zawitał mam nawet foto dla męża.Troszke się zmieniło bo betę mi teraz zalecają w 11 dpt i jeśli negatywna odstawić leki a jeśli pozytywna powtarzać co 48h i tydzień.W sumie i dobrze Wtedy jiz bedzie pewne.
 
Mam pytanko- czy po antykach (21 dni) dostanę normalnie/ szybciej/ pózniej okres ? Nigdy nie brałam ich i jestem zielona jak szczypiorek 😁
 
Witam
Czy któraś z Pań nie potrzebuje Lutinus 100mg tabletki dopochwowe zostały mi 2 pełne nowe opakowania z datą ważności 01.2023po in vitro więc chętnie sprzedam.
 
Ja jak chciałam AH to powiedziała, że o tym decytudje embriolog i w bardzo rzadkich przypadkach robi się to przy zarodku z 5doby. Bo można uszkodzić... Tzn większe szanse na uszkodzenie jest niż przy 3dniowym
Też tak właśnie czytałam. Ja mimo to decydowalam sie na AH i za każdym razem było niby potrzebne bo też embriolog miał to ocenić po rozmrożeniu.
 
reklama
Do góry