reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo ładne endo [emoji123]
Ja korzystałam z tych dodatków, u nas niestety nie pomogły ale myślę, że nie zaszkodzą chociaż różne opinie czytałam o AH przy blastocycie.
Cos w tym jest bo mialam AH poprzednio przy nieudanym transferze teraz zrezygnowali mimo że blastocysta ta sama ,twierdząc ze nie ma potrzeby bo otoczka cienka? A o co chodzi w tym,wszędzie piszą że ułatwia itp. Chyba jeszcze nie dotarłam do takich artykułów
 
reklama
Hej kochane ja już po transferze. Ponocnpiekny sliny i dokładnie widzialam jak u mnie zawitał mam nawet foto dla męża.Troszke się zmieniło bo betę mi teraz zalecają w 11 dpt i jeśli negatywna odstawić leki a jeśli pozytywna powtarzać co 48h i tydzień.W sumie i dobrze Wtedy jiz bedzie pewne.
Trzymam kciuki. 11 dni minie szybko
 
Nie chcę zrobić czegoś źle.. mam teraz ciężki okres w pracy, sporo na głowie i fizycznie nie lepiej..
I masz rację, ja poprzedni transfer mialam w totalnym biegu i haosie,to też nie jest dobre mimo że odwraca uwagę od intensywnego myślenia ja miałam transfer w sobotę, zrobiłam sobie 4 dn wolnego mialam brać L4 ale z nadgodzin wolne
 
reklama
Do góry