reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Ja mam 17 tydzień i ogromny brzuch, tylko spodnie ciażowe 😁 Ale byłam bardzo szczupła przed, myślę że figura przed ciążą też ma znaczenie. Jeżeli lekarz mówi, że jest dobrze to na pewno jest! 😉🌻
 
reklama
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Nie przejmuj sie ja do 7mc prawie nie mislam brzucha a w 9mc to nikt mnie nie przepuszczal w kolejce bo brzucha nie bylo widac.Ale wszystko byli dobrze wiec nie przejmuj sie i ciesz ze nie jestes orka😅😉
 
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Witaj w klubie! U mnie jak ktoś nie wie o ciąży to nawet nie zauważy. Myślałam że przytyje nie wiadomo jak i brzuch wywali a tu psikus. Też się zamartwiam. Połówkowe przede mną za 2 tygodnie obecnie zaczęłam 20 tydzień. Podobno u każdej kobiety jest inaczej. Ja też dodatkowo mam cukrzycę ciążową więc staram się pilnować jak jem. Ogólnie startowałam z wagi 71 przy czym 4kg schudłam z początku a póki co tylko 2kg na plusie. Mówią, że trzeba się cieszyć jak brzuch nie rośnie szybko bo niby łatwiej do zrzucenia później, ale wiadomo jak to jest z nami kobietami :)
 
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Ciesz się, znaczy masz mocne mięsnie brzucha. Bardzo szybko miałam brzuch ale to wynika ze słabych mięśni, które rozciągają się i rozchodzą, naprawdę nie ma co "jarać" się z powodu brzucha przy wadze dziecka 300 gram. Wiem, co piszę, schudłam bardzo dużo a mój brzuch nadal wielki, dodam urodziłam 2 lata temu. Teraz czeka mnie trening z jakimś trenerem personalnym, bo przy wadze 57 kg ludzie nadal uważają że jestem w ciązy.
Jeszcze będziesz miała brzuch jak waga dziecka będzie większa. Spokojnej ciąży:)
 
Ciesz się, znaczy masz mocne mięsnie brzucha. Bardzo szybko miałam brzuch ale to wynika ze słabych mięśni, które rozciągają się i rozchodzą, naprawdę nie ma co "jarać" się z powodu brzucha przy wadze dziecka 300 gram. Wiem, co piszę, schudłam bardzo dużo a mój brzuch nadal wielki, dodam urodziłam 2 lata temu. Teraz czeka mnie trening z jakimś trenerem personalnym, bo przy wadze 57 kg ludzie nadal uważają że jestem w ciązy.
Jeszcze będziesz miała brzuch jak waga dziecka będzie większa. Spokojnej ciąży:)
Niestety ten brzuch faktycznie ciężko zgubić. Ponoć jeszcze ciężej przez CC. Ja dopiero po tej jelitowce miałam całkowicie płaski brzuszek, ale teraz tyle pochłaniam, że wrócił do pierwotnego stanu po porodzie. 🤭

No i widzę, że nadal mam rozejście mięśni brzucha.
 
Ja mam 17 tydzień i ogromny brzuch, tylko spodnie ciażowe 😁 Ale byłam bardzo szczupła przed, myślę że figura przed ciążą też ma znaczenie. Jeżeli lekarz mówi, że jest dobrze to na pewno jest! 😉🌻

Może faktycznie chociaż nigdy nie mialam super figury, jestem niska (159cm) i byłam przekonana, że szybko po mnie będzie widać ciążę, a tu póki co malutki brzuszek. Spokojnej ciąży życzę :)
 
Ciesz się, znaczy masz mocne mięsnie brzucha. Bardzo szybko miałam brzuch ale to wynika ze słabych mięśni, które rozciągają się i rozchodzą, naprawdę nie ma co "jarać" się z powodu brzucha przy wadze dziecka 300 gram. Wiem, co piszę, schudłam bardzo dużo a mój brzuch nadal wielki, dodam urodziłam 2 lata temu. Teraz czeka mnie trening z jakimś trenerem personalnym, bo przy wadze 57 kg ludzie nadal uważają że jestem w ciązy.
Jeszcze będziesz miała brzuch jak waga dziecka będzie większa. Spokojnej ciąży:)

Cieszę się, cieszę bo mogę normalnie funkcjonować i nie muszę myśleć jak zmianą garderoby, ale wiadomo jak to z nami kobietami. Po tylu latach to chciałoby się chwalić brzuszkiem :)
 
reklama
Może faktycznie chociaż nigdy nie mialam super figury, jestem niska (159cm) i byłam przekonana, że szybko po mnie będzie widać ciążę, a tu póki co malutki brzuszek. Spokojnej ciąży życzę :)
Ja myslalam ze bede wielorybem w ciazy a mialam bardzo zgrabnt brzuch nawet moj lekarz to mowil wiec tylko sie ciesz🙂
 
Do góry