reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam ;) 7 dni temu miałam wykonany criotransfer . Za 4 dni lekarz polecił abym wykonała test z krwi . Jest to moje pierwsze podejście do in vitro . Od jakiś 3 dni odczuwam bóle takie jak menstruacyjne , czy któraś z Was tez tak miała ? Czytałam ,ze to zdarza się dość często ale mimo wszystko stresuje się tym zakładając z góry ,ze się nie udało . Pewnie nie tylko ja mam takie myśli 😀
Myśl pozytywnie, ale ten ból w moim przypadku o niczym nie świadczy. Przy udanym i nieudanym transferze mnie tak bolało. Cierpliwie czekaj, trzymam kciuki ✊✊
 
Dziewczyny przedstawiam Wam moje dzisiejsze wyniki, 6 dpt.
 

Załączniki

  • cb5e3f6f-c4f3-49fc-bb43-a311ddc68065.jpg
    cb5e3f6f-c4f3-49fc-bb43-a311ddc68065.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 166
Dziewczyny ostatnio były pytania co na rozstępy... No więc dziś jak byłam na fizjoterapi ( w końcu pozbyłam się wszystkich zrostów 🥰🥰🥰🥰) pan polecił mi taki krem ( zdjęcie w załączniku ) ponoć działa i na rozstępy i dzięki niemu nie powinny mi się już zrosty pojawiać po zastrzykach ( ewentualnie duzooo mniejsze ) ma wiele zastosowań i z tego co czytałam to dużo dobrych opinii .tak że jak by któraś potrzebowała 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-08-18-14-53-55-677_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-18-14-53-55-677_com.android.chrome.jpg
    187,9 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry