reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Twoja historia dodaje otuchy 😍
❤️❤️❤️
Jeśli zależy Ci na czasie uderzaj jak najszybciej na klinikę . My na pierwszej wizycie dostaliśmy info jakie badania porobić itd . Nie czekaliśmy , cytologię , wymazy pobraliśmy w klinice tego samego dnia . Badanie nasienia tak samo . Resztę robiliśmy już u siebie . Wszystkie wyniki mieliśmy b. Dobre . Problemem u mnie są niedrożne jajowody . Pamiętaj - czego Ci nie życzę , ze podczas badań czy nawet transferów mogą spotkać Cię różne , nie zawsze miłe niespodzianki . Najważniejsze współpracować z lekarzem i nie poddawać się ✊🏻❤️. Ta “ gra” jest naprawdę warta swojej świeczki ✊🏻 Choć nie zawsze droga jest usłana różami , Finał jest piękny ❤️
 
Hej Dziewczyny nie zdarzę nadrobić zaległości bo widzę że sporo stron przybyło 😜- wybaczcie 🙏
Ja niestety miałam w czwartek mały wypadek i trafilam do szpitala(już jestem w domku) na szczęście z małym wszystko wporzadku i nic mu się nie stało 😉 ale muszę wam się pochwalić BĘDZIE CHŁOPAK 😍🥰🥰🥰
Witam w klubie 💙💙💙
Uważaj na siebie i dzidzia .
 
My też badamy 😁😁 mam nadzieję, że jutro przyjdzie ta @ bo to będzie 3 dzień odstawienia anty, oby franca pamiętała o sobie 🤪 także trzymam ✊ za Ciebie i udanego startu jajcom 😃
Aaa to faktycznie jedziemy na jednym wózku 💪 to super! Bardzo się w takim razie cieszę i trzymam kciuki za @@@@@@ oby dzisiaj u Ciebie zawitała.
 
❤️❤️❤️
Jeśli zależy Ci na czasie uderzaj jak najszybciej na klinikę . My na pierwszej wizycie dostaliśmy info jakie badania porobić itd . Nie czekaliśmy , cytologię , wymazy pobraliśmy w klinice tego samego dnia . Badanie nasienia tak samo . Resztę robiliśmy już u siebie . Wszystkie wyniki mieliśmy b. Dobre . Problemem u mnie są niedrożne jajowody . Pamiętaj - czego Ci nie życzę , ze podczas badań czy nawet transferów mogą spotkać Cię różne , nie zawsze miłe niespodzianki . Najważniejsze współpracować z lekarzem i nie poddawać się ✊🏻❤️. Ta “ gra” jest naprawdę warta swojej świeczki ✊🏻 Choć nie zawsze droga jest usłana różami , Finał jest piękny ❤️
Bardzo Ci dziękuje! W następnym tygodniu będę umawiać wizytę 🤗
 
reklama
Dzięki. Klinikę już mam, nie będę jej zmieniać. Właśnie zastanawiam się nad terminem wizyty. Dziś mam 15 dc właśnie nadchodzi owulacja. Pewnie za tydzień umówię się na omówienie szczegółów
Hormony bedziesz robic pomiedzy 3-5 dniem cyklu,Amh,Hiv,choroby weneryczne,krew...podejrzewam ze to na dzien dobry,tez.Gdybam.😆
Umawiaj sie ,bo nie wiadomo jakie terminy teraz latem maja.
 
Do góry