reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to pięknie kochana,a wiesz może jakiej klasy?bo mój 3 dniowiec ma 11 blastomerów,a ty masz z tej stymulacji jeszcze inne zarodki zamrożone?
mam jeszcze 1 zarodek zamrożony, ten podany miał 8blatomerów, nie pamiętam jakiej klasy , generalnie embriolog sugerowała hodowlę do blastki bo mówiła że ma bardzo dobrą morfologię i dobrze rokuje , ale ja się bałam i podali taki , no i dał ciążę , a ty już po transferze ???
 
Super! Rozumiem, ze udało się Wam za pierwszym razem?
Tak za pierwszym , myślę że tutaj bardzo ważne jest zaufanie do lekarza , moja stymulacja ciągnęła się dłuuugo, przy transerze dr Grygoruk nie chciał podawać na raz dwóch zarodków i tutaj też mu zaufałam i dzięki Bogu udało się a nam pozostał jeszcze jeden zarodek 😀
 
reklama
mam jeszcze 1 zarodek zamrożony, ten podany miał 8blatomerów, nie pamiętam jakiej klasy , generalnie embriolog sugerowała hodowlę do blastki bo mówiła że ma bardzo dobrą morfologię i dobrze rokuje , ale ja się bałam i podali taki , no i dał ciążę , a ty już po transferze ???
Jestem przed transferem,muszę zdecydować czy chcę 3 dniowego,czy go odmrozić i podhodować do blastki,boję się ,że sie zatrzyma u mnie 3 dniowy po transferze.
 
Do góry