reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pytanie do dziewczyn które brały encorton..
Ja biorę od transferu codziennie 1tab 5mg.. obecnie zaczynam 8 tydzień i od 10 tygodnia mam zmniejszać dawkę na pół tabletki, czyli 2.5mg przez 10 dni.. naczytałam się o tym na forum że niektóre dziewczyny dopiero w 12 tygodniu zaczynają odstawianie i boję się czy nie za wcześnie u mnie.. wiem że każdy przypadek jest indywidualny, ale są tutaj też takie które wcześniej zaczęły odstawiać?? Nigdy u immunologa nie byłam jakiś specjalistycznych badań nie robiłam... 😁
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które brały encorton..
Ja biorę od transferu codziennie 1tab 5mg.. obecnie zaczynam 8 tydzień i od 10 tygodnia mam zmniejszać dawkę na pół tabletki, czyli 2.5mg przez 10 dni.. naczytałam się o tym na forum że niektóre dziewczyny dopiero w 12 tygodniu zaczynają odstawianie i boję się czy nie za wcześnie u mnie.. wiem że każdy przypadek jest indywidualny, ale są tutaj też takie które wcześniej zaczęły odstawiać?? Nigdy u immunologa nie byłam jakiś specjalistycznych badań nie robiłam... 😁
Wg mnie zo juz bardzo dlugo go bierzesz,ja go odstaeialam najpozniej juz w 8 tc.
 
Ani tanio ani szybko niestety nie będzie. Na wynik kariotypu czeka się nawet do 8 tygodni, może teraz krócej bo pandemia się skończyła.
Sprawdź sobie na testdna.pl
Przyjeżdżają do domu i pobierają próbkę i są chyba dość tani
Właśnie pisałam z konsultantem i na kariotyp się czeka do 21 dni roboczych. Także nie jest źle. Tylko zastanawiam się czy też zrobić. Boooo narazie mąż ma zrobić, jeśli coś wyjdzie to ja też. Tylko jak mam tak czekać to szybciej wyjdziemy za granice 🥴
 
Dziewczyny podpowiedzcie. Jutro mam wizytę. Aktualnie mam okres wcześniej 21 dni brałam antykoncepcję i przyjęłam dzisiaj szósty zastrzyk Gonapeptyl.
Jutro mam mieć usg i wizytę czego się na usg spodziewać? Nie wiem za bardzo na co ten gonapeptyl jest i co powinno/nie powinno być widoczne na usg skoro mam iść. Czego się spodziewać?
Wg mnie ,cieniutkie endo i zero pecherzykow.Jesli to dobrze rozumiem bralas go na wyciszenie jajnikow.
 
reklama
Właśnie pisałam z konsultantem i na kariotyp się czeka do 21 dni roboczych. Także nie jest źle. Tylko zastanawiam się czy też zrobić. Boooo narazie mąż ma zrobić, jeśli coś wyjdzie to ja też. Tylko jak mam tak czekać to szybciej wyjdziemy za granice 🥴
O to bardzo krótko. Ja bym chyba od razu robiła wszystko, żeby nie tracić czasu. Fakt że trochę to kosztuje, ale przy tych wszystkich innych kosztach to mały pikuś 😉
 
Do góry