reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ufff to dobrze bo jakbym znowu miała „leżeć” i czekać na betę to bym oszalała. W takim razie szukam cichego zakątka :) i przybije ci piątkę wakacyjną
Właśnie to siedzenie w domu i czekanie na wynik jest chyba bardziej wykańczające niż spokojny spacer po plaży [emoji16][emoji16][emoji16] To powodzenia w ogarnięciu wakacje i relaksuje się na maksa [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Może już nawet pod koniec tego miesiąca 🥴
A ty na jakim etapie jesteś? Kiedy zaczynasz swoją?
Odstawiłam już tabletki anty i jutro powinna przyjść @ w niedzielę pierwsze kłucie 🤪 a Wy będziecie korzystać z nasienia dawcy? Np. Pół na pół? O ile można wiedzieć ☺️pamiętam, że miałaś 1 piękna blastkę z nasieniem dawcy więc był progres
 
Odstawiłam już tabletki anty i jutro powinna przyjść @ w niedzielę pierwsze kłucie 🤪 a Wy będziecie korzystać z nasienia dawcy? Np. Pół na pół? O ile można wiedzieć ☺️pamiętam, że miałaś 1 piękna blastkę z nasieniem dawcy więc był progres
Tylko z dawcy.
O to u ciebie już się dzieje 😊
Jakie masz leki do stymulacji?
Trzymam mocno ✊✊✊
 
Jestem po wizycie, niby wrażenia okej aleeee jestem zła. Musimy czekać 😑
Mąż musi zrobić kariotyp, azf, cftr. Wgl dr był zaskoczony, że tego nie mamy i bez tego nie zaczniemy 🥴
Powiedzcie mi gdzie zrobię najtaniej i najszybciej ? 😜😁
 
reklama
Jestem po wizycie, niby wrażenia okej aleeee jestem zła. Musimy czekać 😑
Mąż musi zrobić kariotyp, azf, cftr. Wgl dr był zaskoczony, że tego nie mamy i bez tego nie zaczniemy 🥴
Powiedzcie mi gdzie zrobię najtaniej i najszybciej ? 😜😁
Ani tanio ani szybko niestety nie będzie. Na wynik kariotypu czeka się nawet do 8 tygodni, może teraz krócej bo pandemia się skończyła.
Sprawdź sobie na testdna.pl
Przyjeżdżają do domu i pobierają próbkę i są chyba dość tani
 
Do góry