reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej, żyję, żyję. Rzadziej wchodzę, bo nie chcę nic czytać i się nakręcać bo na łeb dostaję. Czuję się bardzo dobrze i nie mam żadnych objawów ciąży. Do pracy normalnie chodzę.
Ostatnio patrzalam na te grupę lutową, ale tam widzę że jakaś prywata będzie. A ja się tam raczej nie nadaję. I jeszcze jakieś wymuszanie postów, bo jak nic się nie będzie pisać to cię wywalą 🤦. Dziwne... Żeby nie napisać że poje.bane🤦
A ty jak się czujesz?
Fredka a jak tam u ciebie już widać trochę brzuszek czy jeszcze jesteś w trybie nico gnito ??? 😎😎😎
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie ale trochę załamana 😪😪😪 lekarz wykrył u mnie mięśniaka 1cm. Do stymulacji nie ma przeciwskazań, rozpisał mi leki ale po podaniu tych hormonów to ***** może urosnąć. Boje się, że będzie czekał mnie zabieg. Czy miał ktoś z Was mięśniaki i usuwał je? Szczerze to mam ochotę pizdnąć tym wszystkim 😟 przywiozłam ze sobą reklamówkę leków do stymulacji, ale nawet nie wiem jakie przytargałam bo w uszach dzwoni mi inf. Mięśniak! Mięśniak! 😩
1 cm to jakiś mikrus. Miałam mięśniaka około 2 cm, niestety nie można go było usunąć inaczej jak przez otwarcie macicy, podziękowałam za operację. Podczas stymulacji nie powiększał się, transfer udany za pierwszym razem, podczas ciąży miał jakieś 4 cm, teraz dwa lata po porodzie 1 cm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
1 cm to jakiś mikrus. Miałam mięśniaka około 2 cm, niestety nie można go było usunąć inaczej jak przez otwarcie macicy, podziękowałam za operację. Podczas stymulacji nie powiększał się, transfer udany za pierwszym razem, podczas ciąży miał jakieś 4 cm, teraz dwa lata po porodzie 1 cm.
Ależ dobrą odczytałam wiadomość💛💚💙nie jest beznadziejnie. Szczerze to podcięło mi to skrzydła. Jakby nie urósł bardziej to z takim można byłoby podejść do tranaferu, gdyby się powiększał to zabieg. Czy przez histeroskopie można?
 
Do góry