reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, mamy tu koleżankę, która z zarodka 4.2.3 z 6 doby ma zdrową córeczkę, zarodek przebadany 🙂 ale wiadomo numer 3 oznacza mniejsze szanse na implantację. A na jakim etapie już jesteś ? Kiedy podchodzisz do 2 stymulacji?
Ja miałam pierwsza próbę w lutym
Ciąża bichemiczna
Obecnie robię badania i będę startować
Właśnie został mi jeden zarodek i się zastanawiam co z nim zrobić 🤔
 
Ja miałam pierwsza próbę w lutym
Ciąża bichemiczna
Obecnie robię badania i będę startować
Właśnie został mi jeden zarodek i się zastanawiam co z nim zrobić 🤔
Ja kto co? transferować 😃tylko nie wiem jakie masz plany. Czy robisz drugą stymulację po to aby zbadać zarodki tak jak ja? nie wiem czy pamiętasz, ale ja też mam zamrożone i zabieram się za 2 stymulację. Muszę je przebadać, jak oczywiście uzyskam coś. Po te, które zostały to wracam oczywiście ale na końcu.
 
Ja kto co? transferować 😃tylko nie wiem jakie masz plany. Czy robisz drugą stymulację po to aby zbadać zarodki tak jak ja? nie wiem czy pamiętasz, ale ja też mam zamrożone i zabieram się za 2 stymulację. Muszę je przebadać, jak oczywiście uzyskam coś. Po te, które zostały to wracam oczywiście ale na końcu.
No szczerze Ci powiem ,że palnuje druga stymulację
Może uda mi się uzyskać lepszej jakości 🙏
Miałam podane dwa 411i 311
Został ten słaby ...dr mówił dorobić
Ja nie badam ...nie mam potrzeby ...to też nie jest pewne ...tak myślę
U mnie tak wyszło bo nie podali mi Acofilu ani heparyny a mam mutacje i zła krzepliwość krwi
Więc myślę co zrobić ...sama może zostanie go w razie co 🤔
A Ty kiedy podchodzisz do stymulacji ? Masz już jakies dzieci ?
 
reklama
Do góry