reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, mamy tu koleżankę, która z zarodka 4.2.3 z 6 doby ma zdrową córeczkę, zarodek przebadany 🙂 ale wiadomo numer 3 oznacza mniejsze szanse na implantację. A na jakim etapie już jesteś ? Kiedy podchodzisz do 2 stymulacji?
@Tagitagi Moja córcia też z 2/3 BC, z 6 dnia. Po rozmrożeniu podniosła się do klasy BB. Zdrowo zaimplementowana, rozwija się książkowo :-)
 
Hej! Hej!
Ja dziś po wizycie przed kriotransferem. To mój 9 dc, endometrium 9,1mm. W kolejny czwartek transfer dwóch zarodków (3AA i 3BB). @Evela.6 wpisz mnie proszę na 12.08 na transfer. Pierwszy raz będę przyjmowała zastrzyki z Prolutexu, któraś z Was miała? W czym pomagają?
Ładnie podnosi poziom progesteronu i też ładnie kosztuje 🥴. Ja biorę Prolutex od początku czerwca codziennie. Tylko kup sobie strzykawki bo nie ma w zestawie
 
reklama
Do góry