reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Noooo właśnie invit ca nam nie odpowiada. Za dużo ma minusów 😑
A tooo HBA-IMSI ?
To wygląda podobnie do FAMSI po opisie tylko inna nazwa
 
reklama
Mam 3 refundowane z ubezpieczalni. Jestem świadoma, że 1 próba to ryzyk fizyk, a reszta może być modyfikowana. Po 1 i 2 próbie inseminacji, które nie wyszły lekarz kazał tylko odstawić jedne tabletki i brać proga przy 3 próbie. Wszystko wyjdzie w praniu, grzecznie biorę tabletki i czekam na rozwój wydarzeń. 😉
Ja tez w DE wiec wiem,tego nie mialam na mysli .Jesli chodzi np o zbadanie immunologii czy genetyki,to kasa chorych,placi dopiero po paru nie udanych transferach.Ale placi ,co jest uwazam bardzo mile z ich strony.
 
Kochane polećcie jakieś jedzenie/picie dla mężczyzny w celu zmniejszenia fragmentacji? Niestety soku pomidorowego nie chce przełknąć więc nie przejdzie 🤦‍♀️
 
Dziewczyny w ogóle mam problem :p bo lekarz kazał mi odstawić po dzisiejszym dniu estrofem a dziś wybija mi równy 11 tydzień i za tydzień od 8 sierpnia odstawić mam progesteron poprzez zmniejszanie dawki... Czy to nie za szybko? Bo mi z USG wyszło że dzidzia starsza o tydzień niż jest i ja już nie wiem czy on widział, że ciąża jest młodsza czy jak ale no pewnie widział chyba w tych swoich zapiskach bo to lekarz z kliniki... Weźcie doradzcie coś proszę bo się stresuje
Jak dziecko większe niż tc to tylko się cieszyć. Estrofem odstawiłam od razu.
 
Halo halo 🤔🤭😊
Kochane co Wy sądzicie ? Były tu z takich zarodków dzieci ?
Co z nim zrobić ? Blastka 6 dniowa 🤔🤔🤔
Niby powoli się rozwijała ...tak mówił embriolog ,ale kazał wracac po nią w razie potrzeby ...🥰🤰
 

Załączniki

  • Screenshot_20210805-210519-762~2.png
    Screenshot_20210805-210519-762~2.png
    3,9 KB · Wyświetleń: 99
Ostatnia edycja:
Nie,nie dzwonili,ja dzwonilam sama i mi powiedziano ,że dopiero wynik poznam po niedzieli,bo ma być hodowla do blastocysty,a oni nie zaglądają teraz tam,ale hodowla trwa,szkoda ,że nic dalej nie wiem[emoji25]
A będziesz miała świeży transfer??
Czasem tak jest lepiej jak zadzwonią jak już są pomnożone, bo tak to ja też cały czas się zastanawiam czy jutro już nie będzie któregoś [emoji849]
 
Cześć wszystkim :) moja historia pokrótce...jestem po nowotworze szyjki macicy rozpoczęłam leczenie w 2018 w wieku 28 lat...przeszłam chemioterapię ale wcześniej zdążyłam zamrozić jajeczka.. Z 8 udało się uzyskać 2 zarodki bardzo dobrej klasy. Pierwszy miałam podany w grudniu w 3 dobie- nie udało się.. teraz przygotowuje się do kriotransferu tego który mi został. Jestem na estrofemie 3x1 i dzisiejsze wyniki w 15dc to tylko 109pg/ml. Czy nie wydaje się Wam za niski? może ktoś się orientuje. Lekarz mówił że najlepszy by był koło 150..
 
A będziesz miała świeży transfer??
Czasem tak jest lepiej jak zadzwonią jak już są pomnożone, bo tak to ja też cały czas się zastanawiam czy jutro już nie będzie któregoś [emoji849]
Nie nie chciałam teraz świeżego ,bo to byłby z zarodka 2 dniowego,chcę czekać do blastocysty więc wszystko się okaże po niedzieli dopiero.Może już nic nie będzie, bo dziś jeszcze była hodowla,nie wiem.
 
reklama
Dzień dobry, chciałam zapytać o lek.Anetę Kozioł też się u niej leczymy, niestety trudno znaleźć jakieś opinie na jej temat.. jest coś, czym chciałabyś się podzielić? Mi wydaję się być sympatyczna, ale małomówna, nie wiem czy mogę pytać,czy moje pytania są głupie.. proszę o pomoc..
Niestety, nie mam pojęcia co to za lekarka. Nie znam🤔
 
Do góry