reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana też to przechodziłam ... Kompalam się milion razy dziennie bo co chwilę się pocilam jak "świnia " jak rano wstawałam to cała mokra , z poduszki można było wodę wykręcać. Na dodatek dreszcze też miałam ... Mi mówili że to normalne w ciąży ... Głowa to góry❤️
I wszystko z dzidzią bylo okej??? Ja się strasznie martwię
 
I wszystko z dzidzią bylo okej??? Ja się strasznie martwię
Kochana u mnie nie zakończyło się to pomyślnie ale nie miało to z tą sytuacją żadnego związku ... W 9 tygodniu poroniłam gdyz nie było serduszka ( lekarz stwierdził puste jajo 😔) ale im wyżej beta rosła tym miałam właśnie większe objawy jak ty mówisz ... Po odstawieniu leków wszystko wróciło na właśnie tory ...
 
reklama
No więc ja już po rozmowie z Reumatologiem ... Nie wiem szczerze po co miałam ta wizytę ... Niczego konkretnego się nie dowiedziałam :/ stwierdziła że moje wyniki Ana są w miarę dobre ( jak to określiła , delikatnie podwyższone ) , nie stosuje się dodatkowych leków i po prostu z tym żyje :/ i jak to stwierdziła nie przeszkadzają one w zajściu w ciążę ani w jej utrzymaniu ... dzięki Bogu była to wizyta za free bo chyba bym babkę udusiła 🙈🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry