reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No 2kg dzieci jak się rodzą o terminie to z powodu hipotrofii, ale 3kg w 33tc to naprawdę dużo wiec zapytałam czy masz może cukrzycę ciążowa. Jak nie to widocznie w genach ma że jest większe
Adus,nudno sie juz robi ,ale sprobuje jeszcze raz😊😊😊z blizniakam tez to usg pokazywalo pomiedzy 500-600 gr wiecej,i wyszlo jednak na to co mierzyl moj gin.Wiec zakladam,ze tym razem bedzie tak samo,bo poiedzy tym co on ostatnio mierzy a dzisiaj nie moze byc kg roznicy.To jedno 33 tc maj juz skonczony i leci 34,app ciazowy pokazuje mi wage malucha 2,18-2,35,na pewno jest troche wiecej ale bez dramatu.Pani doktor,tez stwierdzila ,ze rodze duze dzieci i maly tez bedzie duzy😉jesli chodzi o cukrzyce,jestem pod opieka diabetologa i mamy wszystko pod kontrola.
Niech nam sie rodzą wszystkim zdrowe dzieci,to jest chyba najwazniejsze.
 
@fredka84 pamiętasz jak pokazałaś nam swoją "konieczynkę" otóż to było to zaraz po twoim transferze ... Pamiętam dokładnie że pisałam Ci że twoja czterolistna konieczynka przyniesie Ci szczęście i ten transfer będzie udany ... Tak też się stało 🥰🥰 i z zazdrości wychodowałam taka sama 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤭 i właśnie się zastanawiam czy mi moją też przyniesie takie szczęście ?🤔 Ja na transfer muszę jeszcze trochę poczekać .... Ale mam ogromną nadzieję że dla mnie tez okaże się tak szczęśliwa 😍😍
P.s żeby nie było dochodząc do sedna sprawy chwale sie po prostu jak w przeciągu dwóch tygodni mi pięknie urosła 😍😍😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20210722_181807.jpg
    IMG_20210722_181807.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 57
Adus,nudno sie juz robi ,ale sprobuje jeszcze raz😊😊😊z blizniakam tez to usg pokazywalo pomiedzy 500-600 gr wiecej,i wyszlo jednak na to co mierzyl moj gin.Wiec zakladam,ze tym razem bedzie tak samo,bo poiedzy tym co on ostatnio mierzy a dzisiaj nie moze byc kg roznicy.To jedno 33 tc maj juz skonczony i leci 34,app ciazowy pokazuje mi wage malucha 2,18-2,35,na pewno jest troche wiecej ale bez dramatu.Pani doktor,tez stwierdzila ,ze rodze duze dzieci i maly tez bedzie duzy😉jesli chodzi o cukrzyce,jestem pod opieka diabetologa i mamy wszystko pod kontrola.
Niech nam sie rodzą wszystkim zdrowe dzieci,to jest chyba najwazniejsze.
Chyba nie potrzebnie irytuje Cie moje pytanie, przerabiałam ostatnio wagi w podobnych tygodniach a różni nas kilka dni wiec jestem w temacie ;) Najważniejsze ze lekarzy nic martwi. Wrzucam Ci wagi w centylach w skończonych tygodniach (nie rozpoczetych)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1626966887214.jpg
    FB_IMG_1626966887214.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 66
Rok czasu to niedużo. A mąż ma bardzo obniżone parametry nasienia? Może wystarczyłaby inseminacja?
Mój ginekolog nic nie wspomina o inseminacji. Uważa że jest mała szansa żeby się udało. Proponuje in vitro . Hmm...szczerze mówiąc nie znam się aby stwierdzić jak bardzo źle jest z nasieniem. Daje nam jeszcze kilka miesięcy i jeśli się nie uda to zimą zaczynamy... przygotowuje się psychicznie na to co mnie czeka. Mój mąż obecnie bierze suplementy diety poprawę nasienia i wprowadzamy trochę lepsza dietę. Mam nadzieję że pomoże 😊
 
@fredka84 pamiętasz jak pokazałaś nam swoją "konieczynkę" otóż to było to zaraz po twoim transferze ... Pamiętam dokładnie że pisałam Ci że twoja czterolistna konieczynka przyniesie Ci szczęście i ten transfer będzie udany ... Tak też się stało 🥰🥰 i z zazdrości wychodowałam taka sama 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤭 i właśnie się zastanawiam czy mi moją też przyniesie takie szczęście ?🤔 Ja na transfer muszę jeszcze trochę poczekać .... Ale mam ogromną nadzieję że dla mnie tez okaże się tak szczęśliwa 😍😍
P.s żeby nie było dochodząc do sedna sprawy chwale sie po prostu jak w przeciągu dwóch tygodni mi pięknie urosła 😍😍😍😍
No pewnie, że Tobie też przyniesie szczęście ❤️. I spokojnie, bo zanim podejdziesz do transferu, to będziesz porządnie przebadana, a to tylko same plusy 😊.
 
reklama
Do góry