reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam wynik dzisiejszej bety. W niecałe 48h mam przyrost z 1700 do 2700. Powtarzam w sobotę I w sobotę mam juz umówioną wizytę w klinice.
Normalnie masakra. 😭
 
reklama
Mam się zgłosić dopiero w środę na USG. Krwawienie/plamienie ustąpiło, leżę plackiem i wstaję tylko do łazienki i tak do środy. No cóż ja już w sumię nie czuję, że jestem w ciąży, a wcześniej czułam. Robię co mi każą. Odbyłam konsultację też z lekarzem w Polsce. Potwierdził, że zastosowałby identyczne leczenie. Kazał czekać i tyle. Wczoraj chyba był najgorszy dzień, a dziś godzę się z sytuacją. Do kolejnej próby podejdę może w liatopadzie albo grudniu, bo niedługo mamy przeprowadzkę do nowej chaty więc za dużo pracy i stresu.
Ty chyba z natury jesteś pesymistką ☺️ dzidzia się trzyma Ciebie, a Ty myślisz już o kolejnym transferze, no nie ładnie 😁 krwawienie ustało, głowa do góry, jest ogromna nadzieję, że będzie dobrze. Pewnie miałaś krwiaka, który pękł... Trzymam ✊
 
Ty chyba z natury jesteś pesymistką ☺️ dzidzia się trzyma Ciebie, a Ty myślisz już o kolejnym transferze, no nie ładnie 😁 krwawienie ustało, głowa do góry, jest ogromna nadzieję, że będzie dobrze. Pewnie miałaś krwiaka, który pękł... Trzymam ✊
Tak, ta przestrzeń w macicy wypełniona krwią wskazywała na krwiak. Obawy mam, że doszło do odcięcia tlenu czy coś..no coż za dużo czytam.
Dziękuję za wsparcie 😘
 
Wszystkie dzieci rodze duze,wiec ten tez jedt konkret.Taka moja natura.Z drugiej strony,przy blizniakach tez sie walneli w obliczeniach,wiec pewno na dzien dzisiejszy ma ze 2,5 kg ,wiec prawie miescimy sie w normie 34tc.Zreszta,dla mnie jest wazne zeby byl zdrowy.
A masz cukrzycę ciążową?
To czekamy aż się podzielisz z nami imieniem malucha :D
 
Cześć dziewczyny, dziękuje za kciuki! Mam nadzieję że do 29.07 będą działać ;) jeszcze mam pytanie bo zalecenia do punkcji, do transferu - wszystko wiedziałam. A teraz w sumie poza lekami nie wiem czy coś można wspierać ;) jakies naturalne specyfiki, sprawdzone mantry - biorę wszystko. Oczywiście rodzina dostała przykaz że ma się wyprowadzić na tydzień żeby mnie nie denerwować ale jak im powiem że codziennie maja przysyłać lody bo wspierają zagnieżdżenie to tez uwierzą ;)
 
Tak, ta przestrzeń w macicy wypełniona krwią wskazywała na krwiak. Obawy mam, że doszło do odcięcia tlenu czy coś..no coż za dużo czytam.
Dziękuję za wsparcie 😘
W życiu bym na to nie wpadła co Ty, włącz dobry film, pogłaszcz brzuszek i się relaksuj bo w ciąży jesteś 😘
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziękuje za kciuki! Mam nadzieję że do 29.07 będą działać ;) jeszcze mam pytanie bo zalecenia do punkcji, do transferu - wszystko wiedziałam. A teraz w sumie poza lekami nie wiem czy coś można wspierać ;) jakies naturalne specyfiki, sprawdzone mantry - biorę wszystko. Oczywiście rodzina dostała przykaz że ma się wyprowadzić na tydzień żeby mnie nie denerwować ale jak im powiem że codziennie maja przysyłać lody bo wspierają zagnieżdżenie to tez uwierzą ;)
2 plasterki ananasa codziennie 😉
 
Do góry