reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiesz co.. Ja miałam za grube ale tylko podczas stymulacji. Nie pamiętam ale przed 12 dniem miałam 1,5 co już mnie dyskwalifikowało.. Ale to tylko przy stymulacji, tak jakby wina tych leków... Później, przygotowując się do transferu, zawsze miałam ładne 9mm. Może Twoja koleżanka też jest przykładem takim jak ja🙂
Dzięki. Ja też przy drugiej stymulacji miałam grube endo 10.4 mm na 4 dni przed punkcją, ale nie wiem jakie grube było podczas transferu. Lekarz mówił że ładne 🤔 Kurde może też już miałam za grube a mimo to zrobili mi transfer.
Ciekawe czy jej odwołają czy też zrobią na takim grubym.
 
reklama
Tak,u mnie bylo w kosmos.Klinika w Pradze robila transfery na grubosci 10-14 mm,takie mieli zasady.Ostatni transfer zrobili na 17 mm ,tylko dlatego ze endo bylo 3 fazowe,gotowe do implantacji.Tak by mnie wyslali 600 km do domu🤣
Ooo o wilku mowa 😉
Dziękuję, właśnie coś mi się kojarzyło, że miałaś jakąś historię z endo.
Jak się czujesz? Jaki duży jest już dzidziolek? 🥰😘
 
Myślę o Tobie często 😘
Ja przeszłam przez piekło ale wyrwałam Bogu za nogi 2 córkę .
A Ty przeszkas bardzo długa i ciężka drogę i jesteś w punkcie wyjścia .....
Ja czekam jeszcze na wynik biopsji macicy czy tam jakiegoś raka nie było .....
Po USG wątroba spuchnięta , płyn dalej w jamie brzusznej ( trochę mniej ) i tak powoli wracam do żywych ...... Chodź to będzie długi proces mówią .....
A co u Ciebie ?
Miałaś szczęście.. Mi go zabrakło... Pod koniec sierpnia albo we wrześniu będę robiła laparoskopię jajników, wyglądają kiepsko... Poza tym staram się żyć...
Ucałuj dziewczynki ❤️
 
Miałaś szczęście.. Mi go zabrakło... Pod koniec sierpnia albo we wrześniu będę robiła laparoskopię jajników, wyglądają kiepsko... Poza tym staram się żyć...
Ucałuj dziewczynki ❤️
Gonia co ci się dzieje z jajnikami?
Moje ostatnio oszalały i mam mnóstwo pęcherzyków, zaczynam się martwić czy to nie początki pcos.
Te tony hormonów wychodzą nam już bokiem 🥴
 
Hej, a dlaczego masz mieć zrosty? Miałas już wcześniej jakaś operacje/zabieg? Mi lekarz też zalecil histeroskopie diagnostyczna żeby wykluczyć zrosty przed kolejnym transferem, bo moja pierwsza ciąża zakończyła się CC, wiec stąd ta propozycja lekarza. Moja dr mówiła że może to być przyczyną nieudanego transferu. Sama doczytałam w jakichś raportach medycznych, że czasami zarodek " lubi" zagniezdzic się w bliźnie i wtedy z racji ryzyka dla matki i dziecka, ciąża jest jak najszybciej kończona ☹️ więc jeżeli jest jakiś cień, że możesz mieć zrosty to ja bym zrobiła histero. U mnie na NFZ był termin 3 miesiące więc robiłam prywatnie 1800 zł.
Ja po cesarce 13 lat temu i od tamtej pory kłopoty... Ciąża pozamaciczna więc wycięli jajowod.potem laparoskopia i okazało się że niedrożność. Niepłodność wtórna. Jeszcze żeby było mało to zakrzepicy dostałam po zabiegu... 🙈Zdecydowanie zrosty mam... ☹️Przed tym transferem zdecydowaliśmy bez histero z powodów finansowych. W mojej klinice to kupa kasy. A gdzie robiłaś? Może poszukam poza klinika..
 
Dzięki. Ja też przy drugiej stymulacji miałam grube endo 10.4 mm na 4 dni przed punkcją, ale nie wiem jakie grube było podczas transferu. Lekarz mówił że ładne 🤔 Kurde może też już miałam za grube a mimo to zrobili mi transfer.
Ciekawe czy jej odwołają czy też zrobią na takim grubym.
Ja się nie dziwię, że miałam takie endometrium jak estradiol ok 6 tys po tej stymulacji.. .. Potem na sztucznym cyklu to już super, lekarz kontroluje grubość endo podając estrofem. Nie wiem ile trzeba wciągnąć tych smerfowych tabsów , żeby endo przerosło 😁 Ty miałaś ładne endo 10 mm to super, max może być chyba do 1,3 lub 1,4 ale wydaje mi się, że już 1,4 to trochę za dużo, na pewno górna granica
 
reklama
Gonia co ci się dzieje z jajnikami?
Moje ostatnio oszalały i mam mnóstwo pęcherzyków, zaczynam się martwić czy to nie początki pcos.
Te tony hormonów wychodzą nam już bokiem 🥴
No właśnie moje są całe w pęcherzykach... Pustych... A AMH prawie 0, więc to nie pcos... Obiecałam swojemu doktorkowi z kliniki, że je sprawdzę. On powiedział, że obraz jest tak payologiczny, że nie wiadomo co się kryje w środku.
 
Do góry