reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No zaszkodziła mnie ta miesiączka. Ale transfer i tak wypadnie mi na sierpień bo ja mam długie cykle i owulację zwykle w 16 dc 😉 jadę w piątek na wizytę
Najważniejsze by się udało.
No widzę że się nie poddajesz i walczysz😁obyśmy wszystkie się doczekały...
Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale ja zaszłam w ciążę chwilę po Tobie. Teraz wracam po kolejnego mrozaka.

Liczę na to że każda się z nas doczeka.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Co mnie dzisiaj spotkało, nawet nie wiem jak to opisać.

2 tygodnie temu (6tc) miałam wizytę, widziałam ❤ bijące, potwierdzili mi jeden zarodek i wyznaczyli datę porodu i odesłali już do innego lekarza. Czytając forum i widząc różne wpisy nie chałam jeszcze szukać docelowego ginekologa, więc umówiłam się na wizytę z jednym ginem z kliniki.

Dzisiaj idę radośnie na wizytę, a Pani ginekolog mówi, że widzi 3 pęcherzyki i żadnego ❤ Ja płaczę, mówię jak to przecież ja je widziałam i to bardzo, bardzo dokładnie, a ona mi mówi, że z tego jednego gdzie było serce mogły się nagle zrobić 2 😲🤔
Ja się pytam ale jak to jest w ogóle możliwe, to się wydaje mega dziwne. I ja chcę zobaczyć ❤, które już widziałam, a nie czarne dziury 😭😭😭

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja jestem załamana, wyniki hormonów z dzisiaj beta 128 000, prog 61, est 1500.
Błagam piszcie, że jestem w ciąży i wszytsko bedzie dobrze 😭😭

Kurcze dziwna sprawa. Widzę, że niedługo masz wizytę więc trzymaj się tej nadziei, bo ta ginka jakieś dziwne historię opowiada. Hormony i beta piękne!

Stres musisz czuć ogromny, ale wstrzymaj się z czarnymi myślami.
 
Hej babeczki. Nie nadrobię was. Przepraszam.
Wracam do gry. Co prawda przez urlop dr musimy czekać jeden cykl ale już mamy termin wizyty. 12 sierpnia kwalifikacja do crio. Tym razem mam mieć wlew przy transferze ale jeszcze szczegółów nie znam. Mam podobno w karcie pacjenta wpisane ale albo ja tym magicznym systemem kliniki obsłużyć się nie umiem albo tego tam nie ma.
Niezmiennie trzymam za was kciuki!! &&&
Walcz kochana!!!! 🥰
 
Ja już po urodzinowej wizycie
emoji847.png
szampana nie było ale ogólnie ok
emoji23.png

Dziś 12dc, hormony prawie identyczne jak w kwietniu w tym dniu cyklu i Pani zadowolona. Endometrium 0.99cm. W pt wieczorem włączam progesteron. Transfer za tydzień w środę
emoji847.png
emoji123.png

Obstawily mnie lekami więc niech się dzieje
emoji95.png
Woooow. Super wieści! Więc teraz czekamy by dni się nie dłużyły 😉
W piątek mam wizytę, to będzie mój 4 dc, pewnie jeszcze raz będę musiała jechać koło 11 dc na hormony i wtedy zobaczymy jak sytuacja wygląda
A cykl sztuczny nie rozpoczyna się symulacja od 2 dc? Ja tak w każdym razie zawsze miałam.
 
Byłam dzisiaj na kontroli i niestety krwiak lub jakaś inna pozostałość się nie wchłonęła ani nie wydaliła [emoji849]dostałam skierowanie na cito na łyżeczkowanie i właśnie jestem w szpitalu i czekam na decyzje czy zabieg dzisiaj czy jutro. Normalnie mam już dość [emoji2962]
[emoji85][emoji85][emoji85] Nie dość, że tyle już przeszłaś to dalej się to za Tobą ciągnie...
Dużo siły [emoji8]
 
Byłam dzisiaj na kontroli i niestety krwiak lub jakaś inna pozostałość się nie wchłonęła ani nie wydaliła 🙄dostałam skierowanie na cito na łyżeczkowanie i właśnie jestem w szpitalu i czekam na decyzje czy zabieg dzisiaj czy jutro. Normalnie mam już dość 🤯
o matko. Dziękować Bogu ze poszłaś teraz a nie po urlopie... choc nie takiego info potrzebowaliśmy to przesyłam mnóstwo siły żeby przetrwać i to... 😘😘😘
 
Właśnie wyszłam z wizyty i jestem załamana mam sporo pęcherzyków ale nie chcą rosnąć od ostatniej wizyty w poniedziałek podrosły o 2-3mm którąś z Was tak miała? To już 10ds i końca nie widać nawet nie wiadomo kiedy punkcji mogę się spodziewać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem już strasznie zmęczona ta stymulacja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Już sama nie wiem czego mogę się spodziewać po tej stymulacji [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Ale to normalne przeciez, ze pecherzyki rosna 2-3mm co 2 dni. Jaka maja teraz mniej wiecej wielkosc?
 
reklama
Cześć dzielne staraczki😁nie było mnie tu 4 lata. Podglądam was od jakiegoś czasu. W skrócie o mnie... 4 lata temu jedna ciąża biochemiczna... W następnym cyklu się udało ale niestety w 22 tygodniu moja córeczka umarła. Trochę dochodziłam do siebie potem covid wstrzymał nas na rok a teraz wróciliśmy po nasze śnieżynki. 28 czerwca miałam transfer. Beta w 10 dpt 38 w 14 dpt 12☹️. Odstawiłam leki i czekam na @.mamy jeszcze 2 zarodki. Poradźcie mi proszę czy warto zrobić histeroktomie przed następnym transferem. Lekarka tak zasugerowała. Czy jakieś zrosty mogą powodować kłopoty w późniejszych tygodniach ciąży czy tylko utrudniają zagnieżdżenie? Amniopunkcja nie wykazała żadnych nieprawidłowości u córci. Lekarze twierdzą że mogło to być z tego powodu że byłam bardzo chora na wczesnym etapie ciąży. Serduszko biło wolniej. Ściskam was wszystkie mocno... Powodzenia!
Hej, a dlaczego masz mieć zrosty? Miałas już wcześniej jakaś operacje/zabieg? Mi lekarz też zalecil histeroskopie diagnostyczna żeby wykluczyć zrosty przed kolejnym transferem, bo moja pierwsza ciąża zakończyła się CC, wiec stąd ta propozycja lekarza. Moja dr mówiła że może to być przyczyną nieudanego transferu. Sama doczytałam w jakichś raportach medycznych, że czasami zarodek " lubi" zagniezdzic się w bliźnie i wtedy z racji ryzyka dla matki i dziecka, ciąża jest jak najszybciej kończona ☹️ więc jeżeli jest jakiś cień, że możesz mieć zrosty to ja bym zrobiła histero. U mnie na NFZ był termin 3 miesiące więc robiłam prywatnie 1800 zł.
 
Do góry