reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja brałam koenzym q10, to byla moja pierwsza proba, pierwsza stymulacja miałam tylko 3 komórki ale wszystkie super jakości zapłodniły się i teraz po drugim transferze jestem w 6tyg, wierzę że ten koenzym mógł pomóc, oprócz tego wit d , pregna plus i magnez
Magnez dlaczego ? Może też zacznę brać tylko czym mój żołądek da radę 🙏🙏🙏
 
Ja nienawidzę się obijać tak długo a już trochę siedzę w domu 😂 ogólnie jak mi się suczka oszczeniła i trzeba było dwa maluchy dokarmiać przez 2 tygodnie to była jazda, wcale nie spałam... Ale było warto bo odratowalam je bo karmiłam i pobudzalam przełykanie paluszkiem...

Ogólnie mi samej smutno w chacie nie lubię tego... Mam wtedy jakieś głupie myśli. I chociaż fajnie jest poleżeć pospać to na dłuższą metę to nie dla mnie 🙄
Ja mam dokladnie tak jak Ty. Nie nadaje sie na siedzenie w chacie i nic nie robienie. Ja od 13 lat czynnie pracuje w zawodzie i kocham swoja prace, a teraz mam przymusowe l4 znowu. Mimo to dzisiaj nie wytrzymalam i pojechalam po 20 do mojej firmy zobaczyc co i jak sie kreci beze mnie. Co ma byc to bedzie jutro, ale do pracy musze wrocic jak najszybciej bo inaczej to mi na psychike pojdzie😫
 
Przykro mi bardzo. Życie jest niesprawiedliwe.
Zdecydowałam się na kd bo miałam 3 ivf na własnych komórkach i uzyskaliśmy tylko jedną blastocyste 333 więc bardzo średnia. Moje jajniki są małe i biedne i nie udało się z nich nic wykrzesać. Zdecydowaliśmy się na kd w Czechach, uzyskaliśmy 5 zarodków i pierwszy transfer udany. Bylam obstawiona lekami od dr Przybycienia i powoli schodzę z dawkowania.
Dr Przybycien z tego co kojarze jest z centrum macierzynstwo? Wczesniej tam mialas inv a teraz czechy? Moge spytac czemu czechy? Ja jestem po 2 nieudanych inv i rozwazam wlasnie komorke dawczyni
 
Coś mi przyszło teraz do głowy, wy wszystkie znacie jakość swoich zarodków a ja nie...nie dostałam tych oznaczenie ani nic..ja wiem tylko, że osiągnęłam 2 blastki w 5 dobie, 2 w 6 szóstej i 2 w 7 - tak tutaj hodują AŻ do 7 doby. I ja nawet nie wiem z której doby miałam transfer 😳. Embriolog mi tylko dała zdjęcie tego zarodka i powiedziała, że wygląda tak jak powinien, a co jak one wszystkie są bardzo słabe i tak naprawdę nie ma nadzieji 😕. Teraz rozkminiam, że powinnam cokolwiek wiedzieć..
 
Coś mi przyszło teraz do głowy, wy wszystkie znacie jakość swoich zarodków a ja nie...nie dostałam tych oznaczenie ani nic..ja wiem tylko, że osiągnęłam 2 blastki w 5 dobie, 2 w 6 szóstej i 2 w 7 - tak tutaj hodują AŻ do 7 doby. I ja nawet nie wiem z której doby miałam transfer 😳. Embriolog mi tylko dała zdjęcie tego zarodka i powiedziała, że wygląda tak jak powinien, a co jak one wszystkie są bardzo słabe i tak naprawdę nie ma nadzieji 😕. Teraz rozkminiam, że powinnam cokolwiek wiedzieć..
A gdzie się leczysz ?? Mi lekarz zawsze mówi jaki zarodek transferujemy i później mam też w portalu pacjenta informacje .... Ja natomiast nigdy jeszcze nie dostałam zdjęcia 😔 a chyba bym chciała 🙈
 
reklama
Do góry