reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie było serduszko a z tego co piszą dziewczyny to dobry znak, bo macica się rozciąga :) ja ciągle żyje myślą, że gdyby się coś działo to by mnie mocno bolało i byłaby krew a nie tam takie pojedyncze bóle i jakby igiełki... Będzie super zobaczysz♥️ mi dodatkowo jest ciągle niedobrze, mam czkawkę 3 razy na dzień i mogłabym nic nie jeść a mięso mogłoby nie istnieć nie wiem o co mi chodzi...
Ja też przestałam jesc. Albo po prostu nie czuje głodu.
 
reklama
Mi odrazu po transferze dali l4 i
już do pracy nie wróciłam, nie dla tego ze nie chciałam no ale warunki pracy na to nie pozwoliły 🙃. Obecnie 10+0.
jesli nie czujesz się na siłach to jak najbardziej smyrgaj na wolne i odpoczywać teraz bo jak dzidzia będzie to już tak nie wypoczniemy 🤣😍.
No właśnie ja jestem w 10+6 i nadal chodzę do pracy ale sama widzę ze zaczynam nie dawać sobie rady, po godzinie 14:00 zasypiam na fotelu 😂 wiem tez ze moje poświęcenie tak naprawdę nie jest warte niczego bo cholera wie czy wrócę jeszcze do tej pracy po macierzyńskim 🤷‍♀️
 
Nt 1,5 mm, kość nosowa widoczna, prawidłowa, żadnych obrzekow, jedynie widzę fala A -5,29 cm/s. Może tutaj jest szkopuł. Chociaż Pani, która robila usg powiedziala, ze nie ma zastrzeżeń do usg, ale moze za bardzo chce wyprzeć, że coś może być nie tak. Oszaleje do wyniku, ale jeśli nawet zdecyduje się na amnio to nie mogłabym bezczynnie czekać do 16tc więc jakąś diagnostykę poczyniłam.
Dziękuję za wsparcie.
hej biopsje koskowki zrob, mozna juz w 12 tyg, ja robilam w 13 wiec nie powinnas miec problekow. ja bym na twoim miejscu zrobila nifty
jesli wyjdzie ok u udg trz jest ok to powinno byc dobrze
 
hej biopsje koskowki zrob, mozna juz w 12 tyg, ja robilam w 13 wiec nie powinnas miec problekow. ja bym na twoim miejscu zrobila nifty
jesli wyjdzie ok u udg trz jest ok to powinno byc dobrze

Właśnie czekam na wyniki, wczoraj oddałam krew i zaklinam czas żeby szybciej leciał. Czy biopsja kosmowki też niesie na sobą ryzyko poronienia jak w przypadku amnio? Jak skończyła sie Twoja historia ?
 
A ja mam nadzieję i wszystkie modlitwy kieruje o dziewczynkę 😂 chociaż wiadomo będę się cieszyć z chłopca tez oby zdrowe było :)
A ja powiem, że tez chce syna! Kurde mój mąż byłby wniebowzięty bo do brzucha mówi per Filipie więc jeśli jest tam dziewczynka to później chyba będzie śmiechu co nie miara 😳😂
 
Nie wiem czy wieś, ale ta trisomia jest najrzadszą z wad generycznych i u kobiet przed 35 rokiem życia zdarza się zaledwie w 1%. Ty miałaś komórkę dawczyni, o ile dobrze zapamiętałam, więc na pewno od młodej kobiety. Jak podają statystyki to w 85% procentach wina leży po stronie kobiety, chodzi o komórki jajowe... wiec duże prawdopodobieństwo, że będzie wszystko dobrze, czego bardzo Ci życzę 😘 ja też robiłam nifty pro i wyniki były w ciągu 5 dni roboczych, u mnie wyszła Trisomia 21, ryzyko bardzo wysokie 1:20, poronienie zatrzymane😪

Jeju bardzo mi przykro, że Cie to spotkało. Przytulam 😘
Moja dawczyni miała 29 lat, a ja mam 32 lata. Mam nadzieję, że nie będę tym 1%.
Ech, ile my kobiaty musimy przejść i zjeść nerwów żeby dotrzeć do upragnionego celu czyli do porodu zdrowego dziecka..
 
reklama
A ja powiem, że tez chce syna! Kurde mój mąż byłby wniebowzięty bo do brzucha mówi per Filipie więc jeśli jest tam dziewczynka to później chyba będzie śmiechu co nie miara 😳😂
Kurde ja to nie wiem całe życie chciałam córkę i nic się w tym temacie nie zmieniło 😂 już nawet mężowi powiedziałam ze będzie Ania i niech nie próbuje mnie nawet wku.rzac i zaprzeczać 😂😂
 
Do góry