reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde ja to nie wiem całe życie chciałam córkę i nic się w tym temacie nie zmieniło 😂 już nawet mężowi powiedziałam ze będzie Ania i niech nie próbuje mnie nawet wku.rzac i zaprzeczać 😂😂
Hahaha to ja na złość mówię, że jest Martyna a nie Filip więc też mamy wesoło, najważniejsze żeby nie było nudy 😜
 
reklama
Właśnie czekam na wyniki, wczoraj oddałam krew i zaklinam czas żeby szybciej leciał. Czy biopsja kosmowki też niesie na sobą ryzyko poronienia jak w przypadku amnio? Jak skończyła sie Twoja historia ?
chyba przy biopsji nie ma ryzyka, ja sie czulam bardzo dobrze po. ja poronilam w 14 tyg, ale bylam na to przygotowans bo na prenatalnych serce slabo juz bilo i bylo bardzo duzo nieprawidlowosci, potem przy wynikach wyszla wada genetyczna, to nie byla ciaza z invitro tylko naturna. tak jak ktos juz pisal trisomie w 80% sa z powodu zlej komorki jajowej, dawczynie
mialas mlodziutke wiec bardzo male szanse na to ze cos nie tak, czemu zdecydowalas sie na KD? jestes mlodziutka bardzo, sorki jesli zbyt bezposrednie pytanie
 
A ja powiem, że tez chce syna! Kurde mój mąż byłby wniebowzięty bo do brzucha mówi per Filipie więc jeśli jest tam dziewczynka to później chyba będzie śmiechu co nie miara 😳😂
Kurde ja to nie wiem całe życie chciałam córkę i nic się w tym temacie nie zmieniło 😂 już nawet mężowi powiedziałam ze będzie Ania i niech nie próbuje mnie nawet wku.rzac i zaprzeczać 😂😂
Hahaha to ja na złość mówię, że jest Martyna a nie Filip więc też mamy wesoło, najważniejsze żeby nie było nudy 😜
Mi jakoś tak naturalnie przyszło, że mowie do brzucha "synu rosnij". W poprzedniej ciąży wiedziałam że będą dziewczynki mimo ze nadzieję na syna miałam. Poza tym skoro przy dziewczynach beta tak szybko rosła to może skoro teraz tak powoli to może jednak syn? A tak na prawdę co ma być to będzie.
 
Hyhyhy 😁 obyś nie miała racji! Pociesza mnie fakt, że moja mama jak mi opowiada to trochę inaczej to przedstawia haha


Po xy latach się niby zapomina 😂😂😂 moja też miała inną wersję dopóki sobie przy wnuku nie przypomniała jak było naprawdę 😂😂😂

Ale i tak to najcudowniejsze zmęczenie, jakie może człowieka spotkać 😍 każdy uśmiech jest warty każdej zarwanej nocy 😍😍

Oby każda forumowiczka w końcu tego doświadczyła 🙏🙏🙏✊✊✊✊✊
 
chyba przy biopsji nie ma ryzyka, ja sie czulam bardzo dobrze po. ja poronilam w 14 tyg, ale bylam na to przygotowans bo na prenatalnych serce slabo juz bilo i bylo bardzo duzo nieprawidlowosci, potem przy wynikach wyszla wada genetyczna, to nie byla ciaza z invitro tylko naturna. tak jak ktos juz pisal trisomie w 80% sa z powodu zlej komorki jajowej, dawczynie
mialas mlodziutke wiec bardzo male szanse na to ze cos nie tak, czemu zdecydowalas sie na KD? jestes mlodziutka bardzo, sorki jesli zbyt bezposrednie pytanie

Przykro mi bardzo. Życie jest niesprawiedliwe.
Zdecydowałam się na kd bo miałam 3 ivf na własnych komórkach i uzyskaliśmy tylko jedną blastocyste 333 więc bardzo średnia. Moje jajniki są małe i biedne i nie udało się z nich nic wykrzesać. Zdecydowaliśmy się na kd w Czechach, uzyskaliśmy 5 zarodków i pierwszy transfer udany. Bylam obstawiona lekami od dr Przybycienia i powoli schodzę z dawkowania.
 
Podpowiedzcie czy brać coś przed in vitro. W sensie dopiero w połowie lipca zaczynam brać antykoncepcję ale myślę czy mogę sobie już na tym etapie jakoś pomóc. Coś na jakość komórek? Itp
 
Przykro mi bardzo. Życie jest niesprawiedliwe.
Zdecydowałam się na kd bo miałam 3 ivf na własnych komórkach i uzyskaliśmy tylko jedną blastocyste 333 więc bardzo średnia. Moje jajniki są małe i biedne i nie udało się z nich nic wykrzesać. Zdecydowaliśmy się na kd w Czechach, uzyskaliśmy 5 zarodków i pierwszy transfer udany. Bylam obstawiona lekami od dr Przybycienia i powoli schodzę z dawkowania.
super ze sie udalo, dr to profesjonalista. mi sie nie udalo dostac do niego byly dzikie kolejki a ma nastepny rok nie chca zapisywac, oby Twoje wyniki przyszly szybko, z tego co mowisz to wydaje mi sie ze bedzie ok. trisomia 13 to chyba szybko widac nieprawidlowosci ( trisomia 18 i 21 moga sir na usg ujawnic dopiero pozniej) wiec jak usg bylo ok to powinno byc wszystko dobrze, trzymam kciuki
 
Podpowiedzcie czy brać coś przed in vitro. W sensie dopiero w połowie lipca zaczynam brać antykoncepcję ale myślę czy mogę sobie już na tym etapie jakoś pomóc. Coś na jakość komórek? Itp
Ja brałam koenzym q10, to byla moja pierwsza proba, pierwsza stymulacja miałam tylko 3 komórki ale wszystkie super jakości zapłodniły się i teraz po drugim transferze jestem w 6tyg, wierzę że ten koenzym mógł pomóc, oprócz tego wit d , pregna plus i magnez
 
reklama
Lekarz do tej wizyty 2 lipca powiedział aby się wstrzymać jeszcze więc czekałam powiedział, że na niej powie co i jak, a dzień przed pękł mi ten krwiak... Jechałam do kliniki zapłakana, do gabinetu wchodziłam ze łzami w oczach więc nawet mi nie przeszło przez myśl żeby pytać się o seks, bałam się tylko o maluszka... Teraz wizytę mam 19 lipca więc jeśli nic złego się nie stanie to nie omieszkam zapytać :p ja się czuję jak narkoman na głodzie bez orgazmu 😂 podniecam się nawet jak daje buziaka mężowi no nie wiem co się dzieje ze mną, ostatnio obudziłam się bo śniło mi się że mam orgazm i taka panika była, że to się stało przez sen samemu ale raczej do tego nie doszło bo bym coś czuła 😳 no mam taką ochotę jak nigdy dotąd ale nie jestem na tyle głupia, żeby kombinować z krwiakiem na dodatek bo nie wybaczyłabym sobie...
Rozumiem...to póki co gorące całusy....czas tak szybko leci że za chwilę 19 ;) mi to z kolei wszystkiego się odechciało... każdy inaczej reaguje eeeh
 
Do góry