reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A kiedy masz USG? Zastanawiam się czy to dobre czy złe objawy 🤔
Dopiero 15.07 więc trochę poczekam ale żadnego plamienia bardzo delikatne nudności, jakby coś było naprawdę nie tak to chyba byśmy czuły, dziewczyny którym się udało też pisały że takie bóle miały trzeba myśleć pozytywnie w końcu całe ciało się tam zmienia rozciąga to coś musimy czuć, z resztą jesteśmy na wszystko uwrażliwione :)
 
reklama
To ja bez ru,chania, rzygania i spania 😂. Tylko sranie ogniem zostaje 😂
Ja często czuję brzuch 🤔. Takie dziwne bóle jakby na okres, potem trochę jajniki.
Fredzia mnie codzienni boli jak na okres i ciągnie aż od krzyży i codziennie przy tych bolach sram ogniem ze juz po kwiatkach ale dziewczyny tu pisały że ponoć to normalne 🤷🤔
 
reklama
A jak jest liczony tydzień ciąży po in vitro??? Ja miałam transfer 14.06, i właśnie się dowiedziałam że jeżeli przed końcem mojej umowy ciąża nie będzie miała 12 tygodni to pracodawca nie ma obowiązku przedłużenia umowy , umowa do 07,09, ktoś podpowie jak to policzyć?
 
Do góry