reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
szacun. ja dopiero dojrzewam do psychologa. U mnie barierą jest strach przed otwarciem się.

boshe kobieto i jak Cie tu nie kochać za takie teksty 😆

Ja sama pędzę róż rosołki to też mogę się dorzucić.

Straszne. Przytulam.

Ja juz po teleweryfikacji. Zwiększył mi progesteron do 3x3 luteiny 100 i 3x1 progesteron besins czy jakoś tak.
A ile masz progesteronu?
 
Pracuje w branzy TSL, transport międzynarodowy w duzej międzynarodowej korpo. Dzwonią poza godzinami pracy, w święta, w wolne. To czy odbiore czy nie to moja decyzja, jak piszesz - lata doświadczenia robia swoje, wiec odbieram to co mnie interesuje (choc wg mojej szefowej znanej tutaj jakos wloska szmata powinnam odberac zawsze [emoji1787]). Ale dzwonić, dzownia o kazdej porze.
Ja też z branży transportowe:)j w pl telefony prawie całą dobę a w Holandii nawet służbowego nie dostaliśmy i do
17:00 odbieramy , trzeba szanować swój czas bo wejdą na głowę,:)
 
Estrofem zawsze rozpoczynałam od 2 dc 😉

Widzę, że walczysz tak mocno jakbyś chciała by Twoje motylki nad głową małej fredki latały 🥰😂🤭

Trzymam kciuki! A co z chlamydia? Jak to załatwiłaś?
Dopiero w czwartek było pobranie wymazu na chlamydię haha. Zadzwonię za 1,5 tygodnia, jeśli nic nie będzie to oleję. Co mogą mi zrobić z powodu braku jednego badania. Doślę poźniej, w papierach będzie się zgadzało. Umówienie wizyty 10 dc w sobotę graniczy z cudem. Na razie umówiłam się na piątek. Lekarz z kliniki twierdzi, że nie ma problemu, byle endo było ładne. Jeśli mam być w ciąży to tylko z naszą Fredką, urodzimy w tym samym miesiącu bo ja wcześniej rodzę hehe
 
Ja też z branży transportowe:)j w pl telefony prawie całą dobę a w Holandii nawet służbowego nie dostaliśmy i do
17:00 odbieramy , trzeba szanować swój czas bo wejdą na głowę,:)
Ja nie pracuje w PL.
I tak, wiem jak to w NL wyglada. Nie mozna tego porownywac, bo skoro nikt nie ma tel, to Ty tez nie. Jesli maja wszyscy to Ty tez. Nie ma to nic wspólnego z szanowaniem swojego czasu.
 
Dopiero w czwartek było pobranie wymazu na chlamydię haha. Zadzwonię za 1,5 tygodnia, jeśli nic nie będzie to oleję. Co mogą mi zrobić z powodu braku jednego badania. Doślę poźniej, w papierach będzie się zgadzało. Umówienie wizyty 10 dc w sobotę graniczy z cudem. Na razie umówiłam się na piątek. Lekarz z kliniki twierdzi, że nie ma problemu, byle endo było ładne. Jeśli mam być w ciąży to tylko z naszą Fredką, urodzimy w tym samym miesiącu bo ja wcześniej rodzę hehe
To nawet nie wiedziałam że tak można bez wyniku prosić o podejście.
 
Tez miałam mieć klasyczne a w ostatniej chwili zmieniłam na icsi a teraz was czytam i sraczki dostaje
Wiesz co? Czytalam ten artykuł już wcześniej ale jakoś nie przeraził mnie on, to były badania... lat wcześniej, tak jak pisała Kate co jakiś czas coś się zmienia... Na pewno w zdecydowanej wiekszosci urodzone dzieci z jakimiś wadami wynikają z danej niepłodności pary o czym wiedziałam już wcześniej, dlatego podjęłam walkę drogą in vitro. Zastanawiało mnie tylko , czy inne czynniki nie mogą mieć też jakiegoś wpływu... Wczoraj dziewczyna napisała że dziecko ma chore, a oni sami są zdrowi, przebadani... mógł to być nieszczęśliwy zbieg okoliczności, bo dzieci poczęte naturalnie też rodzą się chore, albo coś innego zaważyło 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny doradźcie ….
Jestem po 4 stymulacjach i jednym nieudanym ivf.
Staram się przygotować do kolejnego …
Oto mój zestaw nowych cukiereczków przyszedł.
Oprócz tego biore dhea,
wit. D3. 4000j.m,
prenatal Uno,
Prewenit intensiv

Czy jakoś mogę jeszcze sobie pomoc ?
 

Załączniki

  • IMG_3449.jpg
    IMG_3449.jpg
    220,2 KB · Wyświetleń: 75
Do góry