reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, 4 pęcherzyki, wczoraj estradiol 240. Czy jest szansa na to, że będą jakiekolwiek komórki jajowe w takiej sytuacji? W poniedziałek rano ma być punkcja.
Słabo to wygląda, z reguły na dojrzałą komorkę przypada 200 jednostek estradiolu. Nie wiem co masz zrobić, rozmawiaj z lekarzem jaki jest sens. Może warto podejść na innym cyklu, szkoda kasy na punkcje i laboratorium.
 
reklama
Dziewczyny, 4 pęcherzyki, wczoraj estradiol 240. Czy jest szansa na to, że będą jakiekolwiek komórki jajowe w takiej sytuacji? W poniedziałek rano ma być punkcja.
Taki estradiol może wskazywać ewentualnie na jedną w miarę dojrzałą komórkę. Jak już ci pisałam, ja bym odwołała punkcję. Szkoda twoich ciężko zarobionych pieniędzy 😔. Masz dobre amh i powinnaś mieć o wiele więcej pęcherzyków
 
Słabo to wygląda, z reguły na dojrzałą komorkę przypada 200 jednostek estradiolu. Nie wiem co masz zrobić, rozmawiaj z lekarzem jaki jest sens. Może warto podejść na innym cyklu, szkoda kasy na punkcje i laboratorium.
Powiedziała mi pani doktor, że jestem poor responder i nie wiadomo, czy uda się wystymulować więcej.
 
Ja tam jestem wredna za darmo
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Hy hy hy, ja też 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210625-171519_Gallery.jpg
    Screenshot_20210625-171519_Gallery.jpg
    156 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry