reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć kochane, do tej pory ogarniałam wszystko sama, ale teraz potrzebuje wsparcia od Was i Waszej wiedzy. Szykujemy się z mężem do in vitro i niedługo będziemy mieć kwalifikację. W biocenozie pochwy wyszedł mi brak Lacobactillus, biorę probiotyk, żeby to poprawić. Ale martwię się, że nie pozwolą nam zacząć in vitro z takim wynikiem. Wiecie coś na ten temat?
Moze mialas jakas antybiotykoterapie ktora je zniszczyla?
Powiedzieli Ci ze beda badanie powtarzac przed transferem?
Zeby przywrocic dobra flore najlepiej z kazdej strony zaatakowac😄probiotyk plus dieta kiszonki (kapusta, ogorki, tez sok z ogorkow) ja pilam kefir ale nie za duzo bo moze odwrotnie skonczyc sie grzybica, (w polaczeniu w zbyt duza iloscia cukru niestety).
Jesli pobierzesz probiotyk i troche dietki, nie sadze aby to byl jakis znaczacy stoper. I tak przed sama punkcja znowu dostaniesz np summamed. Wiec to ma znaczenie najbardziej przed transferem.
powodzonka!! Jaka jest wasza historia? Mieliscie iui? Przyczyna nieplodnosci jest wam znana?
 
✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
niech moc bedzie z Toba!!
Tak a propos pecherza naszlo mnie ze moja siostra zaszla w ciaze naturalnie (doskonale wiem kiedy bo to byl moj drugi nieudany transfer) i miala gigantyczne zapalenie pecherza… dzidzia ma poltora roku:) jak sie czujesz??
Dzięki, już lepiej... Wpakowałam w siebie mnóstwo specyfików wczoraj 😉
 
reklama
Do góry