reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wlasnie wyczytalam, ze taki nierowny wzrost jest niedobry, czyli pewnie sie nie uda 😭😭😭
Nie ma sie co negatywnie nastawiać, każda z nas jest inna, ja po tygodniu stymulacji miałam 2, na pobraniu okazalo sie ze są 3, i wszystkie 3 sie pięknie zapłodniły, 1 transferowany (w weekend test) a 2 udało się zamrozić, więc tak jak mi tu dziewczyny pisały, nie ilość a jakość... a czemu hiperstymulacji sie boisz? Aż tyle było na usg tych malutkich jeszcze?
 
Przykro mi z powodu Tojej choroby, bardzo wiele już przeszłaś.
Mam nadzieję, że twój obecny kropek już się pięknie wgryza i nie będzie potrzebna inna klinika.
Trzymam kciuki✊✊✊
Który to dzień po transferze? , kiedy testujesz?
Nie moze zle napisalam, 1 transfer w grudniu nie udany do 2 podejdę za miesiąc bo teraz jeszcze mam karencję po szczepieniu. Narazie czekam zamrożony, Dziękuję za dobre słowa
 
Nie ma sie co negatywnie nastawiać, każda z nas jest inna, ja po tygodniu stymulacji miałam 2, na pobraniu okazalo sie ze są 3, i wszystkie 3 sie pięknie zapłodniły, 1 transferowany (w weekend test) a 2 udało się zamrozić, więc tak jak mi tu dziewczyny pisały, nie ilość a jakość... a czemu hiperstymulacji sie boisz? Aż tyle było na usg
trzymam kciuki mocno za Twoj test 🥰
 
Ostatnia edycja:
Pomoże, prolutex jest najlepiej przyswajalna forma progesteronu😊ja wzięłam 56 zastrzyków i jakoś przeżyłam wiec spokojnie 😊oczywiście ze nie należą do najprzyjemniejszych, ledwo mogłam się od koniec gdziekolwiek kłuć bo wszędzie zrosty No ale jakoś przetrwałam 😊głowa do góry 😊
56??? Ciekawa jestem czy oprócz brzucha można gdzies indziej go podawać? Wiem wiem tylko jak lecialam już miesiąc na zastrzykach w brzuch co prawda nie takich ale mimo wszystko a na brzuchu mam tak mało tłuszczu że nie ma gdzie kuć. To dobrze że pomaga.
 
Kochana też biorę prolutex i też mnie boli brzuch po zastrzyku przez jakieś 12h.
Kup sobie w aptece ( ciężko dostać) strzykawki insulinowe 1ml koniecznie takie pakowane osobno ze sciaganą igłą żółtą 0.3x13 mm albo czerwoną 0.33x13mm i do tego strzykawki 2ml. Plus igły te duże do nabierania płynu z fiolki.
Igłę bierzesz z pierwszego zestawu i nakładasz na strzykawkę 2ml i powolusieńku podajesz. Nie ma siniaków a i ból po podaniu znaczenie mniejszy niż po tych igłach 0.4 które jako najmniejsze można kupić osobno.
Ja robię zastrzyk na noc, zawsze z jednej strony żeby spać na drugiej.
Dziękuję ale mam właśnie takie 0,45 a przez 0,4 tak przechodzi? Ja już muszę mocno naciskać żeby przeszło. Ja mam cholernie cienką i wrażliwą skórę. Wszystko mnie boli więc dla mnie to udręka. Niestety mam 2xdziennie zastrzyk. Na długo dostałaś? Sam prolutex bierzesz czy dopochwowo też ? Jeśli chodzi o Kropka to ja też nic nie czułam a udało się! lepiej nie chcieć nic czuć bo potem ci się znudzi jak zaczniesz mieć mdłości i nos jak pies policyjny xd ja dopiero 26dpt a już to wszystko przeżywam 😳
 
reklama
Do góry