reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie potrzebnie, nic się nie stało, grunt że ta pomyłka wyszła na plus! :) Rozumiem Cię z tym nastawieniem. Ja niestety też tak mam mimo, że staram się myśleć pozytywnie to i tak mam z tyłu głowy, że i tak się pewnie nie uda i nic z tego nie będzie..
Chyba dlatego ludzie tacy jak my mają pod górkę bo nie wierzą w siebie i pecha przyciągają....? Eh...żeby to wszystko takie łatwe było jak się mówi: "nie przejmuj się", "nie denerwuj", "uwierz w siebie" ....
 
@Iza35 No i bardzo dobrze, że się pomyliłaś !! Będzie dobrze, dzieciątko zagrzało sobie miejsce i jeszcze nie pora na wyjście ☺

Ps. Ja też lubuje się w witaminkach. A tę książkę przeczytałam 😁
O! Tam coś było o selenie w temacie leczenia niepłodności ale powiem ci, biorę selen od dwóch lat tylko chyba zbyt małe dawki.
Przynajmniej mnie wszystkie tutaj będziecie pamiętały, że to Ta Wariatka 😋
 
O! Tam coś było o selenie w temacie leczenia niepłodności ale powiem ci, biorę selen od dwóch lat tylko chyba zbyt małe dawki.
Przynajmniej mnie wszystkie tutaj będziecie pamiętały, że to Ta Wariatka 😋
Bardzo dobre są - selen, cynk, jod 👌🏻

oj tam, oj tam 😂 każdy ma jaką swoją „historie” 😂
 

Załączniki

  • 16184303949682922822991700644947.jpg
    16184303949682922822991700644947.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry